Piranha črpalka umazane vode 12V / 22W
39.65€ 41.48€
Brez DDV: 32.50€
- Proizvajalec: ShurFlo
- Šifra: 0834
Mini SHUR črpalka umazane vode Piranha 12V za prečrpavanje do 25l/min, poraba nekje 22W za Sistem do 12V, 1m napajalnega kabla, max višina do 2.5m za neprestano delovanje
- Model SURFLO PIRA-12 22W
- Napetost delovanja 12V
- Pretok vode ima črpalka do 25L/min
- MAx višina črpanja potiska do 2.5m
- Maksimalni tok do 1.7A
- Delovanje brez prestanka
- Tlačni priključek 3/4"
- Priključni kabel 1m
- Velikost 10 x 8.5 x 12 cm
- Teža 0.5 kg
| Default | |
| Image Label | Piranha črpalka umazane vode 12V / 22W |
| Product Name | Piranha črpalka umazane vode 12V / 22W |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Piranha črpalka umazane vode 12V / 22W |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Piranha črpalka umazane vode 12V / 22W |
| URL Key | piranha-crpalka-umazane-vode-12v-22w |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...