Voltcraft Pretvornik DC SMP20A z avto cigaretnim vtičem 12V s stikalom na DC 1.5-12V z 1.5A do 18W, nastavki, uporaba za manjše multimedijske naprave
- Model Voltcraft takt SMP20A
- Priključki vtič za avto cigaretni vžigalnik
- Vhodne napetosti DC 12-13.8V
- Izhodna napetost DC 1.5-12V
- Tipski nastavki DC napajanja
- Izkoristek do 86%
- Tok do 1.8A, Moč do 18W
- Dimenzije 9 x 5.5 x 2.5 cm
- Teža 0.25 kg
| Default | |
| Image Label | Pretvornik SMP20A DC12V / 1-12V |
| Product Name | Pretvornik SMP20A DC12V / 1-12V |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Pretvornik SMP20A DC12V / 1-12V |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Pretvornik SMP20A DC12V / 1-12V |
| URL Key | pretvornik-smp20a-dc12v-1-12v |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...