SaiFlo plovno stikalo pump DC 12V
15.25€ 21.35€
Brez DDV: 12.50€
- Proizvajalec: Manufacturer
- Šifra: 1400
Saiflo plovno stikalo DC 12 za saiflo črpalke, razne opozorilnike, in podobne naprave, preklop moči 80W, abs plastika, zalitje vklop pri 3-4cm
- Model SURF_DC12V
- Plastično ABS belo ohišje
- Občutljiv mehanizem ob zalitju
- Vklop zalitje 3-4cm, izklop 1.5cm
- Sistem delovanja DC 12V
- Moči do 80W, 12V/6A
- Tokovna obremenjenost do 10A
- Dimenzije 8.5x 11.5 cm
- Teža 0.5 kg
| Default | |
| Image Label | Surf plovno stikalo 12-24V |
| Product Name | SaiFlo plovno stikalo pump DC 12V |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Surf plovno stikalo 12-24V |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Surf plovno stikalo 12-24V |
| URL Key | saiflo-plovno-stikalo-pump-dc-12v |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...