Avto vtikač DC 12V-24V z finožičnim dvožilnim kablom 1.5m, stikalom za ON/OFF ter kontrolno lučko LED, primerno za napajanje dc usmernikov, črpalk in ostale elektronike
- Model avto_vtic_DC12-24V
- Stikalo na vtikaču ON/OFF
- Dolžina fino žičnega kabla 1.5m
- Kontrolna lučka napajanja LED
- Sistem delovanja DC 12-24V
- Dimenzije 9 x 2cm
| Default | |
| Image Label | Avto vtikač 1.5m 12-24V z ON/OFF |
| Product Name | Avto vtikač 1.5m 12-24V z ON/OFF |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Avto vtikač 1.5m 12-24V z ON/OFF |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Avto vtikač 1.5m 12-24V z ON/OFF |
| URL Key | avto-vtikac-1-5m-12-24v-z-on-off |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...