Senzor gibanja z infrardečim stikalom do 180° na 12V sistem, varčne porabniki do 60W
- Model Senzor gibanja SA03D
- Napetostno področje sistem 12V
- Kotni zaseg detekcije in nagib do 180°
- Časovna aktivacija 5 - 480 sec
- Domet detekcije 2 - 12m
- Zaznavanje dan / noč - nastavitev
- Nastavitev svetlobe < 5 Lux
- Delavna temperatura -10 ~ 40°C
- Napajanje porabnikov do 60W (12V)
- Velikost 12 x 5 cm
- Teža 0.35 kg
| Default | |
| Image Label | PIR Senzor gibanja DC12V |
| Product Name | PIR Senzor gibanja DC12V |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | PIR Senzor gibanja DC12V |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | PIR Senzor gibanja DC12V |
| URL Key | pir-senzor-gibanja-dc12v |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...