Flex Prestig Mono Panel 12V 160W
250.10€
Brez DDV: 205.00€
- Šifra: 3642
Plošča FLEX-ETFE-160W iz standardnih flex-panelov loči vgrajeno aluminijasto ploščo, zaradi katere modul zanesljivo sprosti toploto, kar vpliva na vzdrževanje visoke učinkovitosti tudi v vročih dneh.
| model | FLEX-ETFE-M 160W |
| materiali | ETFE površina, aluminijasta zadnja plošča in TPT |
| celice | Monokristalni razred A, SolarWorld |
| Mere celic [mm] | 156x156 |
| Število celic | 4x9 |
| Mere [mm] | 1500x665x4 |
| Toleranca moči [%] | +/- 3% |
| nazivna maksimalna moč [WP] | 160 |
| Nazivna napetost [V] | 17,8 |
| Nazivni tok [A] | 8.99 |
| Odprta napetost Voc [V] | 21.3 |
| Tok kratkega stika: Isc [A] | 9.71 |
| Učinkovitost celice [%] | 18.40 |
| Delovna temperatura [° C] | -40 do +85 |
| Največja sistemska napetost [V DC] | 1.000 |
| Teža [kg] | 6,3 |
| Certifikati | CE in ROHS |
* Parametri so določeni v pogojih STC: 1000 W / m2; 25 stopinj C; AM 1.5.
| Default | |
| Allow Gift Message | Female |
| Meta Title | Flex Prestig Mono Panel 12V 160W |
| Product Name | Flex Prestig Mono Panel 12V 160W |
| Quantity | Male |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| URL Key | flex-prestig-mono-panel-12v-160w |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...