V solarnih panelih FLEX-M PRESTIGE je bil kot zunanji premaz uporabljen ETFE (etilen-tetrafluoroetilen) material, ki glede na splošno dostopen PET (polietilen tereftalat) zagotavlja večjo absorpcijo sončne svetlobe zaradi omejitve bleščanja.
| Simbol izdelka | FLEX-ETFE-M 150W 24V Prestig |
| celice | SunPower, monokristalni |
| Največja moč [W] | 150W |
| Toleranca moči [%] | ± 3% |
| Učinkovitost celic (%) | 22.60% |
| Število celic | 44 (4x11) |
| Napajalna napetost Vmp [V] | 25.52 |
| Maks. Tok: Imp [A] | 5.97 |
| Odprta napetost Voc [V] | 30,11 |
| Kratkostični tok: Isc [A] | 6.32 |
| Največja napetost sistema | 1000 VDC (IEC) |
| dimenzija | 540x1460x3mm |
| Teža [kg] | 2,86 KG |
| Terminal | MC4 |
* Parametri so določeni v pogojih STC: 1000 W / m2; 25 stopinj C; AM 1.5.
| Default | |
| Allow Gift Message | Female |
| Meta Title | Flex Prestig Mono Panel 24V 150W |
| Product Name | Flex Prestig Mono Panel 24V 150W |
| Quantity | Male |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| URL Key | flex-prestig-mono-panel-24v-150w |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...