Solarni PIR reflektor 2AH 12V 10W
43.92€
Brez DDV: 36.00€
- Šifra: 3302
Solarni SMD reflektor DC 12V z PIR avtomatskim senzorjem, baterijo 2AH in panelom 4W z 5m DC kabla. Poraba 10W, hladno bela svetloba 6000-6500K, svetlobni tok 900Lm, kot gibanja do 5m, zaščita IP65
| Model | LED 10W |
| LED SMD | 20 * SMD |
| Svetilnost | 900lm |
| Dimenzija reflekotrja | 11.5*15*13 cm |
| Solarni panel DC12V - 4W | 21*19*2 cm |
| Napajanje | DC12V |
| Barva svetlobe LED | 6000-6500K |
| Solarna regulacija | 12V |
| DC kabel | 5M |
| Senzor stikalo Dan/Noč - 8s/2min - Sens | PIR |
| Material | Aluminium |
| Standard zaščite | IP65 |
| Kot pokritja LED / Aktivacija senzorja | 120° / 5M |
| Certificirano | CE, RoHS |
| Energijski razred | A+ |
| Življenska doba | 50.000 |
| Default | |
| Allow Gift Message | Female |
| Meta Title | Solarni PIR reflektor 2AH 12V 10W |
| Product Name | Solarni PIR reflektor 2AH 12V 10W |
| Quantity | Male |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| URL Key | solarni-pir-reflektor-2ah-12v-10w |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...