Opton optični pretvornik MC220S

35.99€

Brez DDV: 29.50€

  • Proizvajalec: Opton
  • Šifra: 2375
Univerzalni optični pretvornik proizvajalca Opzon MC210S brez SFP modula, 1x RJ45 10/100/1000Mbps za vlakno Tx-Rx

  • Model Opton UNI MC210S
  • Pretvornik ima avto 1G port SFP
  • Standard IEEE 802.3u, IEEE 802.3
  • Full Duplex Flow Control
  • RJ-45 konektor UTP 5/5e EIA/TIA-568 100 Ω
  • Priključek za 850 in 1310 nm
  • Konektor SFP, LED PWR, LINK, RX
  • Ether avto 10/100/1000Mbps
  • Dimenzija 10 x 8 x 3 cm
  • Teža 0.5 kg
Default
Image Label Opton optični pretvornik MC220S
Product Name Opton optični pretvornik MC220S
Quantity Male
Small Image Label Opton optični pretvornik MC220S
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
Thumbnail Label Opton optični pretvornik MC220S
URL Key opton-opticni-pretvornik-mc220s
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več