Ultimode SFP-023G MM LC 2km

21.05€

Brez DDV: 17.25€

Ultimode optični modul SFP SFP-023G LC dual, 1.25Gb pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 2km MultiMode

  • Model ULTI SFP-023G MM LC
  • MultiMode priključek do 2km
  • Optična priključek 2x LC prenos 1.25Gbps
  • Pretvornik 1310nm dual LC
  • Podpora priključka 50/125, 62.5/125µm
  • Podpora Cisco ter standard SFP IEEE 802.3z 1000Base-FX
  • Standard Power 3.3 VDC
  • Teža 0.25 kg
Default
Image Label Ultimode SFP-023G MM LC 2km
Product Name Ultimode SFP-023G MM LC 2km
Small Image Label Ultimode SFP-023G MM LC 2km
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
Thumbnail Label Ultimode SFP-023G MM LC 2km
URL Key ultimode-sfp-023g-mm-lc-2km
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več