Tiskalnik nalepk Brother PT P900W Black za izdelavo nalepk taminiranih TZe, HSe, HGe, STe, FLe 3.5-36mm, USB kabel, PC Soft
- Model BROT PT P900W Black
- TZ širina 3.5-36mm, več vrstičen izpis
- TZe, HSe, HGe, STe, FLe 3.5 mm - 36 mm
- Računalniško oblikovanje in PT Editor
- Baterije 6x ali možen lition akumulator, ne vsebuje
- Polnilec naprave priložen DC, usb kabel
- Dimenzije naprave 8 x 15 x 20 cm
- Teža 1.5 kg
| Default | |
| Image Label | Tiskalnik nalepk Brother PT P750W |
| Product Name | Tiskalnik nalepk Brother PT P900W |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Tiskalnik nalepk Brother PT P750W |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Tiskalnik nalepk Brother PT P750W |
| URL Key | tiskalnik-nalepk-brother-pt-p900w |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...