Brother laminated trak CB TZe-261 36mm
18.30€
Brez DDV: 15.00€
- Proizvajalec: Manufacturer
- Šifra: 1453
Nadomestni pisalniški obstojen trak TZe261 36mm 8m, zaščita pred drgnjenjem, svetlobo, vodo, tip TZ-TZe, Belo-Črno, podrobnosti podpora PT
- Model TZe261 36-8M ČB
- Kaseta osnovnega traku 36mm
- Komapetibilni pisalni trak TZ
- Obstojna bela različica
- TZ širina 36mm / dolžine 8m
- Podpora za tiskalnike 36
| Default | |
| Image Label | Brother pisal trak CB TZe-261 36mm |
| Product Name | Brother laminated trak CB TZe-261 36mm |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Brother pisal trak CB TZe-261 36mm |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Brother pisal trak CB TZe-261 36mm |
| URL Key | brother-pisal-trak-cb-tze261-36mm |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...