Hikvision IP Domofon LCD 10" DS-KH8320-WTE
347.70€
Brez DDV: 285.00€
- Proizvajalec: Hikvision
- Šifra: 3785
Smart ip video domofon notranja enota DS-KH8520-WTE1 je video domofon, ki spada v sistem Hikvision IP video domofon.
Velik del namizja zajema zaslon na dotik 10,1 "TFT LCD z ločljivostjo 1024x600 pik, na katerem lahko udobno spremljate vhodni zunanji zvonec, komunicirate z njim in odprete vrata. Na voljo je vgrajen mikrofon in zvočnik. PoE 802.3af Poraba energije je 6W max .
Videofon se lahko poveže z omrežjem prek Etherneta (1x 10 / 100Mbps) ali WiFi 802.11b / g / n. Na voljo je reža za microSD do 32 GB za shranjevanje slik. Zaslon video telefona lahko prikazuje tudi slike iz kamer Hikvision, ki so povezane v omrežje.
|
Konektorji in vmesniki |
|
| Zaslon na dotik: | Da |
| Reža za spominsko kartico: | microSD - Do 32 GB |
| Alarm: | Da |
| Hitrost LAN: | (1) 10 / 100Mbps |
|
Strojna oprema |
|
| Notranji pomnilnik: | 32 MB |
|
Slika |
|
| Velikost zaslona ["]: | 10 |
| Ločljivost zaslona: | 1024 x 600 |
|
Fizične lastnosti |
|
| Delovna temperatura [° C]: | -10 do 55 |
| Globina [mm]: | 15. dec |
| Širina [mm]: | 254 |
| Višina [mm]: | 166 |
|
Moč |
|
| Moč preko Etherneta: | 802.3af |
| Vrsta moči: | PoE, DC priključek |
| Najv. Poraba energije [W]: | 6 |
| Napajanje preko priključka: | 12V / 1A |
| Default | |
| Allow Gift Message | Female |
| Meta Title | Hikvision IP Domofon LCD 10" DS-KH8320-WTE |
| Product Name | Hikvision IP Domofon LCD 10" DS-KH8320-WTE |
| Quantity | Male |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| URL Key | hikvision-ip-domofon-lcd-10-ds-kh8320-wte |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...