Ubiquiti AirGrid M2 z anteno 1x1 MIMO 16dBi, zunanja baza 2.4G z vgrajeno grid anteno z RJ45 pliključkom, podpora PoE 5V, velike prenosi
- Model UBI_AIRGRID M2-16
- CPU Atheros MIPS 24KC, 400MHz
- Frekvenca 2.4GHz Standard 11.b/g/n
- 32MB SDRAM, 8MB Flash 10/100 BASE-TX
- FCC Part 15.247, IC RS210, RoHS
- Up to 5V DC POE, info LED diode
- Operacijski sistem AirOS V5
- UV atmosfersko odporna plastika
- Dimentiza artikla 35 x 43 cm
- Teža 2.00 kg
| Default | |
| Image Label | Ubiquiti AirMax AirGrid M2-16dB |
| Product Name | Ubiquiti AirMax HP AirGrid M2-16 |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Ubiquiti AirMax AirGrid M2-16dB |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Ubiquiti AirMax AirGrid M2-16dB |
| URL Key | ubiquiti-airmax-airgrid-m2-16db |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...