Volt pretvornik DC200 DC24V/12V
25.01€ 29.89€
Brez DDV: 20.50€
- Proizvajalec: Manufacturer
- Šifra: 1599
CMedia Pretvornik DC vhod 15-30V na izhodu DC12 13.8V z 15A do 200W, napetostna in tokovna zaščita za tehnične naprave in manjšo multimedijo
DC PRO-200 iz Poljska voltov je niskozakłóceniowa, elektronski pretvornik napetosti 24 -> 12 V. izhodna moč 200 W, maksimalni izhodni tok 15 A. trajna izhodna napetost je točno 13,8 V DC, ki je približno takšen niti standardno napajanje. Pretvornik ohladimo pasivno, celotno telo je hladilnik. Naprava ni primerna za uporabo na prostem.
Izdelek ima preobremenitev, prenapetost in toplotno zaščito. Različica PRO razlikuje uporaba dodatnih filtrov, ki zmanjšujejo stopnjo motenj.
- Vhodna napetost: 15 - 30 V DC;
- izhodna napetost: 13,8 V DC;
- izhodna moč: okoli 200 W;
- izhodni tok: največ 15 A pri neprekinjenem delovanju;
- preobremenitev, prenapetost in toplotna zaščita.
| DC PRO 200 | |
| hlajenje | pasivno |
| Največji neprekinjen izhodni tok | 15 A |
| moč | 200 W |
| Vhodna napetost | 15 - 30 V DC |
| Izhodna napetost | 13,8 V DC |
| Stanovanjski material | aluminij |
| Poraba energije brez obremenitve | <20 mA |
| učinkovitost | 85% |
| Dovoljena delovna temperatura | Od -25 do 55 stopinj Celzija |
| teža | 300 g |
| dimenzije | 90x88x50 mm |
| svinec | M4 priključek |
| zaščita | varovalka |
| Zaščita pred preobremenitvijo | 16 V |
| Visoka napetostna zaščita | 32 V |
| Toplotna zaščita | 75 ° C |
| Motnje na vhodu | <20 mV |
| Motnje na izhodu | <20 mV |
| Default | |
| Image Label | Volt pretvornik PN16 DC24V/12V |
| Product Name | Volt pretvornik DC200 DC24V/12V |
| Quantity | Male |
| Small Image Label | Volt pretvornik PN16 DC24V/12V |
| Enable Product | Male |
| Tax Class | Manufacturer |
| Thumbnail Label | Volt pretvornik PN16 DC24V/12V |
| URL Key | volt-pretvornik-dc200-dc24v-12v |










































































V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov.
Storitve delimo na različne načine...