Opton Patch OM1 LC-ST MM 5m

9.15€

Brez DDV: 7.50€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM1 LC-ST SM Multimode, jedro vlakna 62.5/125 Duplex, dolžine 5m

  • Model Opton Pacth OM1 LC-ST MM
  • Multimode Duplex 62.5/125
  • Kablovje Multi duplex
Default
Image Label Opton Patch OM1 LC-ST MM 5m
Product Name Opton Patch OM1 LC-ST MM 5m
Small Image Label Opton Patch OM1 LC-ST MM 5m
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
Thumbnail Label Opton Patch OM1 LC-ST MM 5m
URL Key opton-patch-om1-lc-st-mm-5m
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več