Opton Patch OM2 LC-LC MM 5m

8.85€

Brez DDV: 7.25€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM2 2x LC SM Multimode, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 5m

  • Model Opton Pacth OM2 LC-LC MM
  • Multimode Duplex 50/125um
  • Kablovje Multi duplex
Default
Image Label Opton Patch OM2 LC-LC MM 5m
Product Name Opton Patch OM2 LC-LC MM 5m
Small Image Label Opton Patch OM2 LC-LC MM 5m
Enable Product Male
Tax Class Manufacturer
Thumbnail Label Opton Patch OM2 LC-LC MM 5m
URL Key opton-patch-om2-lc-lc-mm-5m
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več