Single Mode

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x SC/UPC SM-D 15m

137.25€ Brez DDV: 112.50€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x SC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 24xSC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Ubiquiti

Ubnt Out Patch 6x LC/UPC FC-SM 90m

137.25€ Brez DDV: 112.50€

Ubiquiti optični univerzal Multi LC patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 6xLC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Sixplex, dolžine LSZH 90m Connectors and Interfac..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x LC/UPC SM-D 15m

140.30€ Brez DDV: 115.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 24xLC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x SC/APC SM-D 15m

143.96€ Brez DDV: 118.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x SC/APC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 24xSCA SM Singlemode Multiplex 9/125 ..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x SC/UPC SM-D 20m

155.55€ Brez DDV: 127.50€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x SC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 20m Model MultiPacth 24xSC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x LC/UPC SM-D 20m

158.60€ Brez DDV: 130.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 20m Model MultiPacth 24xLC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 24x SC/APC SM-D 20m

162.26€ Brez DDV: 133.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 24x SC/APC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 20m Model MultiPacth 24xSCA SM Singlemode Multiplex 9/125 ..

Prikazujem 76 do 82 od 82 (4 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več