Optični

MaxLink

MaxLink 40G DAC kable QSFP+ 4xSFP+ 2m

51.24€ Brez DDV: 42.00€

Ta kabel omogoča povezavo naprave z vrati QSFP + s hitrostjo 40 Gbps na 4 druge s pristanišči SFP +, ki omogočajo samo 10 Gbps hitrosti prenosa. Kabel je dolg 2 metra.Optika Obl..

Mikrotik

MikroTik DAC kabel SFP/SFP+ S+AO0005 5m

51.24€ Brez DDV: 42.00€

Mikrtoik DAC kabel 5m SFP+ 10Gbps Active Optics kabel za neposredno pritrditev. To je zelo stroškovno učinkovit način za povezavo dveh naprav SFP / SFP + za zelo kratke razdalje, z..

Opton

Opton Patch OM3 MPO-MPO 12F TypeB 0.5m

51.24€ Brez DDV: 42.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 2x MPO 12F tip B Multimode, 12 jedrer vlakna MM, dolžine 0.5m Model Opton Pacth OM3 MPO-MPO 12F MMOptični konektor MPO-MPO type BMult..

Opton

Opton DAC kabel QSFP+ 40G 5M

52.46€ Brez DDV: 43.00€

Opton DAC povezovalni kabel za neposredno pritrditev QSFP+, dolžine 5m, gre za bakreni Cu bridge kabel, zaključen z moduli QSFP+. Je odlična rešitev za povezovanje naprav KO omari ..

Opton

Opton Patch OM3 MPO-MPO 12F TypeB 1m

53.07€ Brez DDV: 43.50€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 2x MPO 12F tip B Multimode, 12 jedrer vlakna MM, dolžine 1m Model Opton Pacth OM3 MPO-MPO 12F MMOptični konektor MPO-MPO type BMultimo..

Opton

Opton DAC kabel QSFP28 100 Gbps 1m

54.29€ Brez DDV: 44.50€

Optonov QSFP28 kabel je za neposredno pritrditev naprav dolg je 1m. To je bakreni kabel z vložki QSFP28 na obeh straneh z največjo zmogljivostjo 100 Gb /s. Kot nalašč za povezovanj..

Opton

Opton Patch OM3 MPO-MPO 12F TypeB 2m

56.12€ Brez DDV: 46.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 2x MPO 12F tip B Multimode, 12 jedrer vlakna MM, dolžine 2m Model Opton Pacth OM3 MPO-MPO 12F MMOptični konektor MPO-MPO type BMultimo..

Mikrotik

MikroTik Q+ BC0003-S+ QSFP+ 40G 4x10G

57.95€ Brez DDV: 47.50€

MT DAC kabel vam bo omogočil spliter deljenje 40 Gbps brez nadgradnje celotne omrežne nastavitve. CRS326-24S +2Q +RM lahko povežete s 4 drugimi 10G SFP+ linijami drugih naprav, saj..

Opton

Opton Patch OM4 LC-LC DX MM 30m

58.56€ Brez DDV: 48.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM4 2x LC MM Multimode DX, jedro vlakna 50/125um Duplex 3.0MM, dolžine 30m Model Opton Pacth OM4 LC-LC MMOptični konektor Duplex LC UPCMu..

Opton

Opton Patch OM3 MPO-MPO 12F TypeB 3m

59.17€ Brez DDV: 48.50€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 2x MPO 12F tip B Multimode, 12 jedrer vlakna MM, dolžine 3m Model Opton Pacth OM3 MPO-MPO 12F MMOptični konektor MPO-MPO type BMultimo..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x SC/UPC SM-D 10m

59.78€ Brez DDV: 49.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x SC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 10m Model MultiPacth 12xSC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Opton

Opton Patch OM3 MPO-12xLC 1m 12F

59.78€ Brez DDV: 49.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 MPO-LC 12F Multimode, 12F jedrer vlakna z LC MM, dolžine 0.5m Model Opton Pacth OM3 MPO-12xLC 12F MMOptični konektor MPO-LC 12.vlaken..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x LC/UPC SM-D 10m

61.00€ Brez DDV: 50.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 10m Model MultiPacth 12xLC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Opton

Opton Patch OM3 MPO-12xLC 0.5m 12F

61.61€ Brez DDV: 50.50€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 MPO-LC 12F Multimode, 12F jedrer vlakna z LC MM, dolžine 1m Model Opton Pacth OM3 MPO-12xLC 12F MMOptični konektor MPO-LC 12.vlaken M..

Opton

Opton Patch OM3 MPO-12xLC 2m 12F

65.27€ Brez DDV: 53.50€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 MPO-LC 12F Multimode, 12F jedrer vlakna z LC MM, dolžine 2m Model Opton Pacth OM3 MPO-12xLC 12F MMOptični konektor MPO-LC 12.vlaken M..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x SC/APC SM-D 10m

65.88€ Brez DDV: 54.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x SC/APC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 10m Model MultiPacth 12xSCA SM Singlemode Multiplex 9/125 ..

Opton

Opton Patch OM3 MPO-MPO 12F TypeB 5m

67.10€ Brez DDV: 55.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 2x MPO 12F tip B Multimode, 12 jedrer vlakna MM, dolžine 5m Model Opton Pacth OM3 MPO-MPO 12F MMOptični konektor MPO-MPO type BMultim..

Opton

Opton Patch OM3 MPO-12xLC 3m 12F

71.37€ Brez DDV: 58.50€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 MPO-LC 12F Multimode, 12F jedrer vlakna z LC MM, dolžine 3m Model Opton Pacth OM3 MPO-12xLC 12F MMOptični konektor MPO-LC 12.vlaken M..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x SC/UPC SM-D 15m

71.98€ Brez DDV: 59.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x SC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 12xSC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x LC/UPC SM-D 15m

73.20€ Brez DDV: 60.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x LC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 12xLC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x SC/APC SM-D 15m

75.64€ Brez DDV: 62.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x SC/APC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 15m Model MultiPacth 12xSCA SM Singlemode Multiplex 9/125 ..

Ubiquiti

Ubnt Out Patch 6x LC/UPC FC-SM 30m

76.86€ Brez DDV: 63.00€

Ubiquiti optični univerzal Multi LC patch cord kabel za notranjo/zunanjo uporabo 6xLC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Sixplex, dolžine LSZH 30m Connectors and Interfac..

Opton

Opton Patch OM3 MPO-12xLC 5m 12F

77.47€ Brez DDV: 63.50€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 MPO-LC 12F Multimode, 12F jedrer vlakna z LC MM, dolžine 5m Model Opton Pacth OM3 MPO-12xLC 12F MMOptični konektor MPO-LC 12.vlaken MM..

Ubiquiti

Ubnt UF-GP-B+ GPON OLT ClassB+ SFP Module

79.30€ Brez DDV: 65.00€

Modul UFiber GPON SFP s PN: UF-GP-B + je zasnovan za GPON reže v enoti OLT podjetja Ubiquiti Networks. To je poseben SFP modul z asimetrično hitrostjo nalaganja 2,5 Gbps, prenos 1,..

Manufacturer

Opton MultiPatch 12x SC/UPC SM-D 20m

84.18€ Brez DDV: 69.00€

Opton optični multi patch cord kabel za 12x SC/UPC SM SingleMode, jedro vlakna 9/125 Duplex 3.0mm G657A1, dolžine LSZH 20m Model MultiPacth 12xSC SM Singlemode Multiplex 9/125 K..

Prikazujem 201 do 225 od 250 (10 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več