Optični_končniki

Manufacturer

Adtek optic konektor LC/MM Duplex

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Optični konektor LC Multimode Duplex, plastično ohišje posrebreni terminali, izgube 0.2dB Model ADTEK LC MM Duplex Multimode 0.2dB..

Manufacturer

Ultimode 055D 2xLC MM Duplex

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Optični adapter Ultimode 2x LC Multimode Dupplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x LC MM Multimode Dupplex LC Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

Ultimode 513S FCxSC SM Simplex

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Optični adapter Ultimode FC/SC Singlemode Simplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM FC/SC SM Multimode Simplex FC/SC Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

Ultimode 522S1 2xSC/APC SM Simplex

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Optični adapter Ultimode 2x SC/APC Singlemode 522S Simplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL z zaščitnimi vratci Model UM 2x 522S SM Singlemode Simplex SC/APC Plastik ..

Manufacturer

Ultimode 533D 2xFC SM Duplex

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Optični adapter Ultimode 2x FC Singlemode Duplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x FC SM Singlemode Duplex Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

Ultimode 555D 2xLC SM Duplex

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Optični adapter Ultimode 2x LC Singlemode Duplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x LC SM Singlemode Duplex LC Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

Ultimode 566D 2xLC SM Duplex

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Optični adapter Ultimode 2x LC/APC Singlemode Duplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x LC/APC SM Singlemode Duplex LC Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

Opton quick konektor SC/APC SM

2.75€ Brez DDV: 2.25€

Optični quick hitro montažni konektor Opton SC APC Simplex Singlemode Model PTON CON SC/APC SM Singlemode Simplex..

Manufacturer

Opton quick konektor SC/UPC SM

2.75€ Brez DDV: 2.25€

Optični quick hitro montažni konektor Opton SC UPC Simplex Singlemode Model PTON CON SC/UPC SM Singlemode Simplex..

Manufacturer

Ultimode 544D 2xFC/APC SM Duplex

3.05€ Brez DDV: 2.50€

Optični adapter Ultimode 2x FC/APC Singlemode Duplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x FC/APC SM Singlemode Duplex Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

BRex optic konektor SC/SM Duplex

3.66€ Brez DDV: 3.00€

Optični konektor SC Singlemode Duplex, plastično ohišje posrebreni terminali, izgube 0.4dB, keramičnim vtičem Model BRex SC SM Duplex Plastično ohišje, keramične kapice Izbube n..

Manufacturer

BRex optic konektor SC/MM Duplex

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Optični konektor SC Multimode Duplex, plastično ohišje posrebreni terminali, izgube 0.4dB, keramičnim vtičem Model BRex SC MM Duplex Plastično ohišje, keramične kapice Izb..

Manufacturer

Digitus optic konektor LC/MM Duplex

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Optični konektor LC Multimode Duplex, plastično ohišje posrebreni terminali z keramičnimi kapicami, izgube 0.4dB Model DIGITUS LC MM Duplex Multimode 0.4dB..

Manufacturer

Ultimode quick 02 SC/UPC SM

4.88€ Brez DDV: 4.00€

Optični quick hitro montažni konektor Ultimode SC UPC Simplex Singlemode za kable z debelino dielektrika do 3mm, izgube 0.25dB, ponovna uporaba do 5x, RL Model UM CON SC/UPC SM ..

Manufacturer

Ultimode quick 05 SC/UPC SM

5.19€ Brez DDV: 4.25€

Optični quick hitro montažni konektor Ultimode SC UPC Simplex Singlemode za kable z debelino dielektrika do 3mm, izgube 0.25dB, ponovna uporaba do 5x, RL Model UM CON SC/UPC SM 0..

Manufacturer

Opton Patch OM2 ST-ST MM 1m

6.41€ Brez DDV: 5.25€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM2 ST-ST SM Multimode, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 1m Model Opton Pacth OM2 ST-ST MM Multimode Duplex 50/125um Kablovje Mult..

Manufacturer

Opt. adapt LC/UPC - SC/UPC SM-S

17.08€ Brez DDV: 14.00€

Optični adapter Hybrid Simplex LC/UPC FeMale na SC/UPC Male 9/125 Model OPT. ADAPT LC-SC/UPC SM-9 Prehodni adapte LC/UPC na SC/UPC Insertion Loss 1310/1550nm 50dB Teža 0.10 kg..

Manufacturer

Pigtail 12x SC-U 0.9 SM G652D 1.5m

21.35€ Brez DDV: 17.50€

Opton optični priključni patch pigtail 12x color kabeli LC/UPC SM Singlemode G652D, 0.9mm dolžine 1.5m Model Opton Pigtial LC-UPC SM Singlemode 12x kabel G652D Komplet color pri..

Manufacturer

Pigtail 12x SC-A 0.9 SM G652D 1.5m

22.57€ Brez DDV: 18.50€

Opton optični priključni patch pigtail 12x color kabeli LC/APC SM Singlemode G652D, 0.9mm dolžine 1.5m Model Opton Pigtial LC-APC SM Singlemode 12x kabel G652D Komplet color pri..

Prikazujem 26 do 44 od 44 (2 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več