Konektorji

Solarna PV varovalka MC4 DC1000V 30A

11.29€ Brez DDV: 9.25€

Solarna PV linijska varovalka z MC4 Male - FeMale konektorjem DC 1000V 30A z zaščito IP65 in možnost menjave varovalkeLastnosti100% Brand new in visoka kakovost;Združljiv z MC4 kon..

Manufacturer

N Male Profi krimp za RF240

12.20€ Brez DDV: 10.00€

RF Koaksialni Profi N M konektor proizvajalca Andrew za CNT240, H155 oz. RF240 Model N moški za RF240 Profi Andrew CNT240 Impedanca 50Ω Teža 90 g..

Manufacturer

N Male Profi clamp za H1000

13.73€ Brez DDV: 11.25€

RF Koaksialni Profi N M navojni konektor proizvajalca Andrew za CNT400, H1000 oz. LMR400 Model N moški za H1000 Clamp montažni navojni Profi Andrew CNT400 Impedanca 50Ω Teža ..

Manufacturer

Pigtail kabel FMEM za GSM Nokia 20cm

15.25€ Brez DDV: 12.50€

Mobilni pigtail podaljšek FME M na GSM Nokia iz RG174 20-25cm, podpora modelov 5110 6110 7110 6210 6310 Model PIG FMEM-GSM Nokia 5110,6110,7110,6210,6310 Dolžina kabla 20-25cm ..

Manufacturer

Solarni Y prekonektor MC4 2-1

15.86€ Brez DDV: 13.00€

Solarni konsktorski par 2/1 T4/MC4, nazivni toki do 30A, max napetost do 1000V, vremenska odpornost, zaščita IP67, delovanje -40°C/ +85°C Model PREKONEKTOR Y MC4 2-1 Delovanje na..

Manufacturer

Opt. adapt LC/UPC - SC/UPC SM-S

17.08€ Brez DDV: 14.00€

Optični adapter Hybrid Simplex LC/UPC FeMale na SC/UPC Male 9/125 Model OPT. ADAPT LC-SC/UPC SM-9 Prehodni adapte LC/UPC na SC/UPC Insertion Loss 1310/1550nm 50dB Teža 0.10 kg..

Solarni kabel Y spliter MC4 2-1

17.69€ Brez DDV: 14.50€

Solarni spliter konsktorski par 2/1 T4/MC4, nazivni toki do 20-30A, max napetost 1000V, vremenska odpornost, zaščita IP67, delovanje -40°C/ +85°CModel Solar spliter Y 2-1 MC4 Obrat..

Manufacturer

Solarni Y prekonektor MC4 3-1

19.52€ Brez DDV: 16.00€

Solarni konsktorski par 3/1 T4/MC4, nazivni toki do 30A, max napetost do 1000V, vremenska odpornost, zaščita IP67, delovanje -40°C/ +85°C Model PREKONEKTOR Y MC4 3-1 Delovanje na..

Solarni kabel Y spliter MC4 3-1

21.05€ Brez DDV: 17.25€

Solarni spliter konsktorski par 2/1 T4/MC4, nazivni toki do 20-30A, max napetost 1000V, vremenska odpornost, zaščita IP67, delovanje -40°C/ +85°CModel Solar spliter Y 3-1 MC4Obrato..

Manufacturer

Pigtail 12x SC-U 0.9 SM G652D 1.5m

21.35€ Brez DDV: 17.50€

Opton optični priključni patch pigtail 12x color kabeli LC/UPC SM Singlemode G652D, 0.9mm dolžine 1.5m Model Opton Pigtial LC-UPC SM Singlemode 12x kabel G652D Komplet color pri..

Manufacturer

Pigtail 12x SC-A 0.9 SM G652D 1.5m

22.57€ Brez DDV: 18.50€

Opton optični priključni patch pigtail 12x color kabeli LC/APC SM Singlemode G652D, 0.9mm dolžine 1.5m Model Opton Pigtial LC-APC SM Singlemode 12x kabel G652D Komplet color pri..

Solarni kabel Y spliter MC4 4-1

25.62€ Brez DDV: 21.00€

Solarni spliter konsktorski par 4/1 T4/MC4, nazivni toki do 20-30A, max napetost 1000V, vremenska odpornost, zaščita IP67, delovanje -40°C/ +85°CModel Solar spliter Y 4-1 MC4Obrato..

Manufacturer

Spliter Mobilni Mikrostrip 1-2N

25.93€ Brez DDV: 21.25€

RF Spliter Signal, Mobilni Mikrostrip delilnik 2N Model Signal delilnik 1-2N Frekvenčni rang 800-2500MHz Impedanca 50Ω Teža 0.25 kg..

Manufacturer

Solarni konektor par MC4 2.5-4mm2 P10

28.67€ 33.55€ Brez DDV: 23.50€

-15%

Paket 10x Solarni konsktorski par T4/MC4 za kable 2.5-4mm2 premera, nazivni toki do 30A, max napetost do 1000V, ovremenska odpornost, zaščita IP67, delovanje -40°C/ +85°C Model KO..

Manufacturer

Spliter Mobilni Mikrostrip 1-3N

30.50€ Brez DDV: 25.00€

RF Spliter Signal, Mobilni Mikrostrip delilnik 3N Model Signal delilnik 1-3N Frekvenčni rang 800-2500MHz Impedanca 50Ω Teža 0.3 kg..

Konektor STP Cat.7 RJ45 10x Gold

36.60€ Brez DDV: 30.00€

Konektor za kabel kategorije STP-FTP Cat.7, komplet 10.kos pozlačeni terminali 8-PIN RJ45 omrežni kovinsko plastičen, pozlaščeni kontakti z kabelskim vložkom Model 10x STP C7 RJ45..

Manufacturer

Keystone vložek FTP Cat.5E vtičnice

39.96€ Brez DDV: 32.75€

Kovinski vložek za žice FTP Cat5E barvno označen vložek RJ45 za vtičnice, inštalacijo in enostavno montažo brez klešč Model STP vložek Cat5E Fe vložek RJ45 močnejše žice Montaža..

SolarEdge Optimizer 405W 8-85V 15A

62.22€ 70.15€ Brez DDV: 51.00€

-11%

Solarni optimizator je pretvornik DC za priključitev zaporedne vezave solarnih panelov PV modula ter služi kot stičiščno sponjo mesto. Optimizatorji povečajo energijo iz PV sistemo..

SolarEdge Optimizer 800W 8-85V 15A

79.30€ 88.45€ Brez DDV: 65.00€

-10%

Solarni optimizator je pretvornik DC za priključitev zaporedne vezave solarnih panelov PV modula ter služi kot stičiščno sponjo mesto. Optimizatorji povečajo energijo iz PV sistemo..

Prikazujem 326 do 344 od 344 (14 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več