Opt. ohišja in delilniki

Manufacturer

Optična omarica FB216PG 2xIN 8xOUT

25.32€ Brez DDV: 20.75€

Optična FTTH priključna montažna omarica FB216PG, 2x IN uvodnici, distribucija 16xOUT, kožnost uporabe adapterjev, priložena opt. kaseta Model OPT FB216PG Dvojna vhodna uvodnica..

Manufacturer

Optična outdoor omarica T16P IP55

25.32€ Brez DDV: 20.75€

Zunanja optična FTTH priključna montažna omarica T16P, 2xIN, 16xOUT, max 16x adapterjev, 12x mehanski ali splice spoji, priložena opt. kaseta, spoj 12x splice Model UMOD OUT T16P ..

Manufacturer

Optična outdoor omarica T12P IP65

26.23€ Brez DDV: 21.50€

Zunanja optična FTTH priključna montažna omarica T12P, 2xIN, 12xOUT, max 15x adapterjev, 20x mehanski ali splice spoji, priložena opt. kaseta, spoj 12x splice Model UMOD OUT T12P..

Manufacturer

Splitter PLC 1-16 ST1 SM 0.9 1M

26.84€ Brez DDV: 22.00€

Opton PLC Splitter pasivni optični delilnik 1-16 ST1 SingleMode SM 0.9mm za sistem G-PON dolžina delilnika 1m Model Opton PLC 1-16 ST1 SM 0.9 Optični pasivni delilnik SingleMode..

Manufacturer

Optična outdoor omarica T16P2 IP65

30.50€ Brez DDV: 25.00€

Zunanja optična FTTH priključna montažna omarica T16P2, 2xIN, 16xOUT, max 16x adapterjev, 12x mehanski ali splice spoji, priložena opt. kaseta, spoj 12x splice, IP65 Model UMOD OU..

Manufacturer

Optična outdoor omarica T24P IP65

33.25€ Brez DDV: 27.25€

Zunanja optična FTTH priključna montažna omarica T24P, 2xIN, 24xOUT, max 18x adapterjev, 12x mehanski ali splice spoji, priložena opt. kaseta, spoj 24x splice, IP65 Model UMOD OUT..

Opton

Opton opt doza splice 4IN 24F

34.16€ Brez DDV: 28.00€

Optična doza je opremljen z enim pladnjem, ki omogoča povezavo 24 vlaken. Možno je kupiti tri pladnje, kar nam bo omogočilo razširitev našega kabelskega priključka na 96 vlaken. Mu..

Manufacturer

Patch Panel 19" 24x F-tye FeMale 1U

34.77€ Brez DDV: 28.50€

Patch panel 19" rack 24x F-type FeMale adapter 1U, inštalacija VHF-UHF, SAT, Video CAM... Model UM 24x F 1U Standard 19" rack panel 1U Dvojni F-type adapterji 24x..

Optični fix patch panel 12x SC-S/LC-D

36.60€ 39.65€ Brez DDV: 30.00€

-8%

Rack optična razdelilna omarica za pritrditev v 19 "stojalo. Višina je 1U, izdelek je izdelan iz jeklene pločevine debeline 1 mm, prekrite z Magnelis prevleko. Na zadnji strani in ..

Optični fix patch panel 12x SC-D

37.21€ 40.87€ Brez DDV: 30.50€

-9%

Rack optična razdelilna omarica za pritrditev v 19 "stojalo. Višina je 1U, izdelek je izdelan iz jeklene pločevine debeline 1 mm, prekrite z Magnelis prevleko. Na zadnji strani in ..

Opton

Opt doza Tracom FTTX ODU 3IN-12S

39.65€ Brez DDV: 32.50€

Tracom optična doza FTTX ODU BLACK 3IN-12S dimenzij 27x20x9 cm delilnik ima 3 vhode s tesnilnimi PG uvodnicami in zaščitenimi splice kasetami z možnostjo izhodnih konektorjev, sist..

Optični fix patch panel 24x SC-/LC-D

39.65€ 42.70€ Brez DDV: 32.50€

-7%

Rack optični razdelilni okvir prilagojen za vgradnjo v 19 "stojalo. Višina je 1U, izdelek je izdelan iz jeklene pločevine debeline 1 mm, prekrite s prevleko Magnelis. Zadaj sta dve..

Optični fix patch panel 24x SC-D

39.65€ 42.70€ Brez DDV: 32.50€

-7%

Rack optična razdelilna omarica za vgradnjo v stojalo 19 ". Višina je 1U, izdelek je izdelan iz jeklene pločevine debeline 1 mm, prekrite s prevleko Magnelis. Zadaj sta dve prazni ..

Manufacturer

Splitter PLC 1-32 ST1 SM 0.9 1M

43.92€ Brez DDV: 36.00€

Opton PLC Splitter pasivni optični delilnik 1-32 ST1 SingleMode SM 0.9mm za sistem G-PON dolžina delilnika 1m Model Opton PLC 1-32 ST1 SM 0.9 Optični pasivni delilnik SingleMode..

Manufacturer

Ultimode 19" Optični Panel MT24 1U

44.53€ Brez DDV: 36.50€

Univerzalni Ultimode 19" profi 1U optični panel MT24 brez sprednjega panela in adapterjev, vsebuje kaseto za 24.varov, vijake, nalepke in potrošni material Model UM MT24P 1U Stan..

Optični slid patch panel 24x SC-D

45.75€ 47.58€ Brez DDV: 37.50€

-4%

Rack okvir za distribucijo optičnih vlaken za vgradnjo v 19 "stojalo. Višina je 1U, izdelek je izdelan iz jekla debeline 1 mm, prevlečenega s prevleko Magnelis. Osrednji pladenj la..

Optični slid patch panel 24x SC-S

45.75€ 47.58€ Brez DDV: 37.50€

-4%

Rack predalni optični razdelilni okvir za pritrditev v 19 "stojalo. Višina je 1U, izdelek je izdelan iz 1 mm debelega jekla, prevlečenega s prevleko Magnelis. Osrednji pladenj lahk..

Manufacturer

Patch Panel 19" 24x BNC FeMale 1U

45.75€ Brez DDV: 37.50€

Patch panel 19" rack 24x BNC FeMale adapter 1U Model UM 24x BNCF 1U Standard 19" rack panel 1U Dvojni BNC adapterji 24x..

UltiMode

Opt doza UMode JBox MS-H24A IP67

50.02€ Brez DDV: 41.00€

Optična doza MS-H24A je spojna omarica se uporablja za zaščito optičnih spojev pred mehanskimi poškodbami in škodljivimi vplivi vremenskih razmer. Njegova univerzalna konstrukcija ..

Manufacturer

Ultimode 19" Optični Panel MT48 2U

67.10€ Brez DDV: 55.00€

Univerzalni Ultimode 19" profi 2U optični panel MT48 brez sprednjega panela in adapterjev, vsebuje dvojno kaseto za 48.varov, vijake, nalepke in potrošni material Model UM MT24P 2..

Manufacturer

Splitter PLC 1-64 ST1 SM 0.9 1M

84.18€ Brez DDV: 69.00€

Opton PLC Splitter pasivni optični delilnik 1-64 ST1 SingleMode SM 0.9mm za sistem G-PON dolžina delilnika 1m Model Opton PLC 1-64 ST1 SM 0.9 Optični pasivni delilnik SingleMode..

Prikazujem 26 do 46 od 46 (2 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več