Manage Desktop PoE

Ubiquiti

Ubnt Unifi Switch 8-Port 1xPoE Out

113.46€ Brez DDV: 93.00€

Ubiquiti Unifi Switch 8-Portni Gigabit z pasivnim 1x PoE IN in 1x PoE 24/48V, PoE poraba do 12W, DC12-27V ali 40-56VUS-8 je Gigabit PoE stikalo od Ubiquiti Networks v namizno razli..

Manufacturer

TP Link GSwitch TL-SG2210P 2SFP 8PoE

115.90€ 120.78€ Brez DDV: 95.00€

-4%

Omrežno PoE TP Link Giga stikalo 8x LAN 8xPoE 3af in 2x SFP, omrežni vmesnik 100/1000Mbps in napajanje na porte 53W, za napajanje omrežne opreme in ip kamer 48VTP-LINK Gigabit Smar..

MikroTik OutSwitch CSS610-1Gi-7R-2S+

120.17€ 126.27€ Brez DDV: 98.50€

-5%

MikroTik zunanje omrežno stikalo CSS610-1Gi-7R-2S+OUT z PoE napajanjem netPower Lite 7RPriključki in specifikacijeHitrost LAN:(8) 10/100/1000MbpsOptični vmesniki:(2) 10 Gb / sMočNa..

Ubiquiti

Ubnt Unifi Switch 8-Port 4xPoE Out 60W

125.05€ Brez DDV: 102.50€

Ubiquiti Unifi Switch 8-Portni Gigabit z aktivni 802.3af 4x PoE 48V, PoE poraba do 60W, napajanje 40-56VUS-8-60W je Gbit PoE desktop stikalo od Ubiquiti Networks z max PoE izhodni ..

Manufacturer

Netis PoE Switch PE6108G 8x AF/AT

126.27€ Brez DDV: 103.50€

Omrežno Giga PoE Netis stikalo PE6108G 8xLAN z 8xPoE 802.3af/at 48/24V, RJ45 100/1000Mbps in napajanje na port do 30W vsi porti 120W, za napajanje omrežne opreme in ip kamer Model..

MaxLink PoE switch PSAT19-16P 150W

134.20€ Brez DDV: 110.00€

MaxLink PoE Stikalo PSAT-19-16P je 19 portno stilako  100Mbps ter 16 PoE priključki. Samodejno zaznavanje napajanja 802.3af/at 30W/P. Preostala vrata so navadno stikalo brez napaja..

Mikrotik

MikroTik OutSwitch CRS318-1Fi-15Fr-2S

138.47€ 141.52€ Brez DDV: 113.50€

-2%

Priključki in specifikacijeHitrost LAN:(16) 10/100 Mb/sOptični vmesniki:(2) 1000 Mb / sMočNapajanje prek etherneta:18 .. 57V DCVrsta napajanja:PoE, enosmerni priključekVhodna vrata..

Manufacturer

Switch PoE TP Link TL-SG1008PE

143.35€ Brez DDV: 117.50€

Omrežno PoE TP Link Giga stikalo 8x LAN 8xPoE dual standard 3af/3at, omrežni vmesnik 100/1000Mbps in napajanje na porte 124W, za napajanje omrežne opreme in ip kamer 24/48V Equipp..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 112P 2xPoE 1xSC 100M 20km

167.75€ Brez DDV: 137.50€

UPower Industrijsko PoE Switch 112P-2PoE-20, omrežno stikalo ima 2x ethernet porta PoE 10/100M, 1x konverter na optiko SC Duplex 100M, ter terminal za napajanje DC 12-48V, široko t..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 311SFP GE PoE SFP 1000M

170.80€ Brez DDV: 140.00€

UPower Industrijsko PoE Switch 311SFP-1xGE PoE 1xSFP 1000Mb, omrežno stikalo ima 1x ethernet porta PoE 100/1000M, 1x Optični SFP, ter terminal za napajanje DC 12-48V, široko temper..

Mikrotik

Mikrotik Cloud CRS112-8P-4S-IN PoE

176.29€ 182.39€ Brez DDV: 144.50€

-3%

Mikortk  Switch CRS112-8P-4S-IN je osem gigabitnih RJ45 vrat PoE stikalo , ki ponuja različne možnosti izhodne moči: samodejno zaznavanje 802.3af / pri PoE / PoE + in pasivno PoE, ..

Mikrotik

Mikrotik CRouter CRS125 24G-1S-IN

187.27€ 190.32€ Brez DDV: 153.50€

-2%

Mikrotik Giga Cloud Router CRS125 24G-1S-IN 24x GLAN, Level 5, CPU Atheros AR9344 600MHz 128MB DDR SDRAM, MIPS, 1x SFP in MiniUSB Model CRS124 24G-1S-IN+Lev5 CPU Atheros AR9344 6..

Ubiquiti

Ubnt Switch PoE Tough 8P 24/48V

188.49€ Brez DDV: 154.50€

Ubiquiti 8.Port Gigabit Switch z PoE podporo napajanja 24V/48V na Port, primeren je za napajanje opreme Mikrotik, Ubiquiti in Video IP kamer Model UBNT 8P POE GLAN Napajanje 24V/..

TP Link

Giga Switch TP Link TL-SG1016PE 8xPoE

192.15€ Brez DDV: 157.50€

Gigabitno Stikalo PoE Switch TP Link TL-SG1016PE z 8xPoE izhodom standarda 802.3af/at avto detekcijo in porabo celotne moči 110W oz 30W na pristanišče, možnost montaže rack ..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 112P 4xPoE 1xSC 100M 20km

208.01€ Brez DDV: 170.50€

UPower Industrijsko PoE Switch 112P-4PoE-20, omrežno stikalo ima 4x ethernet porta PoE 10/100M, 1x konverter na optiko SC Duplex 100M, ter terminal za napajanje DC 12-48V, široko t..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 124SFP 4xPoE 2xSFP 100M

216.55€ Brez DDV: 177.50€

UPower Industrijsko PoE Switch 124SFP-4PoE-20, omrežno stikalo ima 4x ethernet porta PoE 10/100M, 2x Optični SFP, ter terminal za napajanje DC 12-48V, široko temperaturno območje d..

Ubiquiti

Ubnt EdgeSwitch ES-8P-150W 2x SFP

223.87€ Brez DDV: 183.50€

Ubiquiti Rack 19" EgdeSwitch 8x Gigabit Port z PoE Carrier podporo napajanja 802.3at/af 24V/48V, 2x SFP, max moč do 150WMore informations KLIK..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 124P 4xPoE 2xSC 100M 20km

237.90€ Brez DDV: 195.00€

UPower Industrijsko PoE Switch 124P-4PoE-20, omrežno stikalo ima 4x ethernet porta PoE 10/100M, 2x konverter na optiko SC Duplex 100M, ter terminal za napajanje DC 12-48V, široko t..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 312P 2xGE PoE 1xSC 1000M

237.90€ Brez DDV: 195.00€

UPower Industrijsko PoE Switch 311SFP-2xPoE-20 1000Mb, omrežno stikalo ima 2x ethernet porta PoE 100/1000M, 1x Optični pretvornik 1x SC Duplex, ter terminal za napajanje DC 12-48V,..

Mikrotik

MikroTik OutSwitch CRS318-16P-2S+

250.10€ 262.30€ Brez DDV: 205.00€

-5%

MikroTik Out Cloud Router Switch CRS318-16P-2S+OUT napajalnik netPower 16xPoE stikalo z možnostjo napajanja 802.11af/at 24V ali 48VPriključki in vmesnikiHitrost LAN:(16) 10/100/100..

TP Link

TP-Link PoE Switch T1500 28PCT 24P+2SFP

250.10€ Brez DDV: 205.00€

Stikalo PoE T1500-28PCT podpira 2 SFP, 4x GLan in 24P IEEE 802.3at/af kompatibilno PoE napajanje naprav in ima skupno razpoložljivo moč 180W za napajanje katerekoli napajalne napra..

Manufacturer

Ubnt UnifiSwitch US-8 150W 2x SFP

253.15€ 280.60€ Brez DDV: 207.50€

-10%

Ubiquiti Rack 19" UnifiSwitch US-8 Gigabit Port z PoE Carrier podporo napajanja 802.3at/af 24V/48V, 2x SFP, max moč do 150WMore informations KLIK Konektorji in vmesniki ..

UltiPower

UPower Industri PoE Switch 324SFP 4xGE PoE 2xSFP 1000M

323.30€ Brez DDV: 265.00€

UPower Industrijsko PoE Switch 324SFP-4xGE PoE, omrežno stikalo ima 4x ethernet porta PoE 100/1000M, 2x Optični SFP, ter terminal za napajanje DC 12-48V, široko temperaturno območj..

Ubnt UniFi stikalo USW-Industrijsko 3bt PoE

392.23€ 524.60€ Brez DDV: 321.50€

-25%

Ubnt industrijsko stikalo UniFi ima multi uupravljano, plenumsko ocenjeno stikalo Gigabit Layer2 s podporo za samodejno zaznavanje napajanja 802.3bt PoE ++...

Ubiquiti

UBNT UniFi Switch US-XG-6POE 802.3bt

640.50€ Brez DDV: 525.00€

UBNT UniFi Switch US-XG-6POE 802.3bt..

Prikazujem 26 do 50 od 50 (2 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več