Optični

Manufacturer

Pigtail LC-UPC 0.9 SM G652D 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/UPC SM Singlemode G652D, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-UPC SM Singlemode Simplex G652D Navedena cena za en p..

Manufacturer

Pigtail LC-UPC 0.9 SM G657A 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/UPC SM Singlemode G657A, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-UPC SM Singlemode Simplex G657A Navedena cena za en p..

Manufacturer

Pigtail SC-APC 0.9 SM G652D 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček SC/APC SM Singlemode G652D, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial SC-APC SM Singlemode Simplex G652D Navedena cena za en p..

Manufacturer

Pigtail SC-APC 0.9 SM G657A 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček SC/APC SM Singlemode G657A, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial SC-APC SM Singlemode Simplex G657A Navedena cena za en p..

Manufacturer

Pigtail SC-UPC 0.9 SM G652D 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček SC/UPC SM Singlemode G652D, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial SC-UPC SM Singlemode Simplex G652D Navedena cena za en p..

Manufacturer

Pigtail SC-UPC 0.9 SM G657A 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček SC/UPC SM Singlemode G657A, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial SC-UPC SM Singlemode Simplex G657A Navedena cena za en p..

Manufacturer

Opton Patch SC-A/LC-U SM-S 1m

3.66€ Brez DDV: 3.00€

Opton optični patch cord kabel SC/APC na LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 1m Model Opton Pacth SC-A/LC-U SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kabl..

Manufacturer

Opton Patch SC/APC SM-S 0.5m

3.66€ Brez DDV: 3.00€

Opton optični patch cord kabel SC/APC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 0.5m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch SC/UPC SM-S 0.5m

3.66€ Brez DDV: 3.00€

Opton optični patch cord kabel SC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 0.5m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Ultimode Patch SC/FC SM-S 1m

3.66€ Brez DDV: 3.00€

Ultimode SC/FC SM Singlemode PC-513S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth SC/FC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Opton Patch LC/UPC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Opton optični patch cord kabel 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 1m Model Opton Pacth 2xLC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3m..

Manufacturer

Opton Patch SC/UPC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Opton optični patch cord kabel SC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 1m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Pigtail LC-UPC SM 1m Easy Strip

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/UPC SM Singlemode Easy Strip, Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-UPC SM Singlemode Simplex Easy Strip Navedena cena za ..

Manufacturer

Pigtail SC-UPC SM 1m Easy Strip

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček SC/UPC SM Singlemode Easy Strip, Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial SC-UPC SM Singlemode Simplex Easy Strip Navedena cena za ..

Manufacturer

Ultimode Patch 2x FC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Ultimode FC/UPC SM Singlemode PC-533S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth 2xFC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Ultimode Patch 2x SC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Ultimode SC/UPC SM Singlemode PC-511S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth 2xSC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Ultimode Patch SC/LC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Ultimode SC/FC SM Singlemode PC-515S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth SC/LC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Opton Patch LC/UPC SM-S 2m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Opton optični patch cord kabel LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 2m Model Opton Pacth LC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch SC-A/LC-U SM-S 2m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Opton optični patch cord kabel SC/APC na LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 2m Model Opton Pacth SC-A/LC-U SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kabl..

Manufacturer

Opton Patch SC/APC SM-S 1m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Opton optični patch cord kabel SC/APC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 1m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch SC/APC SM-S 2m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Opton optični patch cord kabel SC/APC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 2m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Ultimode Patch 2x LC SM-S 1m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Ultimode LC/UPC SM Singlemode PC-533S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth 2xLC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Opton Patch LC/UPC SM-S 3m

4.58€ Brez DDV: 3.75€

Opton optični patch cord kabel LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 3m Model Opton Pacth LC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch SC-A/LC-U SM-S 3m

4.58€ Brez DDV: 3.75€

Opton optični patch cord kabel SC/APC na LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 3m Model Opton Pacth SC-A/LC-U SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kabl..

Manufacturer

Opton Patch SC/APC SM-S 3m

4.58€ Brez DDV: 3.75€

Opton optični patch cord kabel 2x SC/APC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 3m Model Opton Pacth 2xSC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3m..

Prikazujem 26 do 50 od 244 (10 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več