Kabli

Opton

Opton Patch OM4 LC-LC DX MM 5m

14.95€ Brez DDV: 12.25€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM4 2x LC MM Multimode DX, jedro vlakna 50/125um Duplex 3.0MM, dolžine 5m Model Opton Pacth OM4 LC-LC MMOptični konektor Duplex LC UPCMul..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 0.2M

17.08€ Brez DDV: 14.00€

MaxLink DAC pasivni optični kabel 10G SFP/SFP+ za hitro in ugodno premostitev povezove omrežnih stikal in usmerjevalnikov 1G ali 10Gbps brez potrebe po modulih SFP / SFP + ali drug..

Priključni solarni kabel MC4 2.5mm 5M

18.30€ Brez DDV: 15.00€

..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 0.5M

18.91€ Brez DDV: 15.50€

MaxLink DAC pasivni optični kabel 10G SFP/SFP+ za hitro in ugodno premostitev povezove omrežnih stikal in usmerjevalnikov 1G ali 10Gbps brez potrebe po modulih SFP / SFP + ali drug..

Manufacturer

Kabel Koax RG6U Fe/Cu - 100m

19.83€ Brez DDV: 16.25€

RF Koaksialni kabel premera 6.8 mm, 75Ω osnovni inštalacijski kabel, izgube pri 860MHz ima 0.2dB Model RG6U-100 Premer jedro/plašč - 1.1 / 6.8mm Impedanca 75Ω Kapacitivnost 52..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 1M

20.74€ Brez DDV: 17.00€

MaxLink DAC pasivni optični kabel 10G SFP/SFP+ za hitro in ugodno premostitev povezove omrežnih stikal in usmerjevalnikov 1G ali 10Gbps brez potrebe po modulih SFP / SFP + ali drug..

Manufacturer

Digitus pigtail 12x ST MM OM2 2m

21.35€ Brez DDV: 17.50€

Digitus optični priključni patch pigtail 12x color kabeli ST MM OM2 Singlemode 50/125, dolžine 2m Model Digitus Pigtial ST MM Singlemode 12x kabel OM2 Komplet color priključni k..

Manufacturer

Pigtail 12x SC-U 0.9 SM G652D 1.5m

21.35€ Brez DDV: 17.50€

Opton optični priključni patch pigtail 12x color kabeli LC/UPC SM Singlemode G652D, 0.9mm dolžine 1.5m Model Opton Pigtial LC-UPC SM Singlemode 12x kabel G652D Komplet color pri..

Priključni solarni kabel MC4 4mm 5M BR

21.35€ Brez DDV: 17.50€

..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 2M

21.96€ Brez DDV: 18.00€

MaxLink most pasivni optični kabel 10G SFP/SFP+ za hitro in ugodno premostitev povezove omrežnih stikal in usmerjevalnikov 1G ali 10Gbps brez potrebe po modulih SFP / SFP + ali dru..

Opton

Opton Patch OM3 LC-LC MM 15m

21.96€ Brez DDV: 18.00€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM3 LC-LC MM Multimode DX, jedro vlakna 50/125um Duplex, dolžine 15m Model Opton Pacth OM3 LC-LC MMOptični konektor Duplex LC-LC UPCMulti..

Ubiquiti

Ubnt UC-DAC-SFP+ DAC Patch kable 0.5m 10Gbps

21.96€ Brez DDV: 18.00€

UC-DAC-SFP + je pasivni DAC kabel dolžine 0,5 m za povezavo dveh naprav SFP / SFP + z največjo prepustnostjo 10 Gbps. Kabel je izdelan v beli barvi s premerom le 4,2 mm, žice znotr..

Manufacturer

Pigtail 12x SC-A 0.9 SM G652D 1.5m

22.57€ Brez DDV: 18.50€

Opton optični priključni patch pigtail 12x color kabeli LC/APC SM Singlemode G652D, 0.9mm dolžine 1.5m Model Opton Pigtial LC-APC SM Singlemode 12x kabel G652D Komplet color pri..

Solarni kabel podaljšek 2xMC4 2.5mm 5M

23.79€ Brez DDV: 19.50€

..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 3M

24.40€ Brez DDV: 20.00€

MaxLink DAC pasivni optični kabel 10G SFP/SFP+ za hitro in ugodno premostitev povezove omrežnih stikal in usmerjevalnikov 1G ali 10Gbps brez potrebe po modulih SFP / SFP + ali drug..

Priključni solarni kabel MC4 6mm 5M

24.40€ Brez DDV: 20.00€

..

Ubiquiti

Ubnt UniFi DAC kable 10Gbps 1m Black

24.40€ Brez DDV: 20.00€

UDC-1 je cenovno najučinkovitejši način za povezavo dveh naprav SFP / SFP + (stikala, usmerjevalniki, strežniki ...) za kratke razdalje - do 1 m . Zagotavljajo poceni rešitev z niz..

Manufacturer

Digitus pigtail 12x SC MM OM2 2m

25.62€ Brez DDV: 21.00€

Digitus optični priključni patch pigtail 12x color kabeli SC MM OM2 Singlemode 50/125, dolžine 2m Model Digitus Pigtial SC MM Singlemode 12x kabel OM2 Komplet color priključni k..

Manufacturer

Digitus pigtail 12x SC SM ZK-9 2m

26.54€ Brez DDV: 21.75€

Digitus optični priključni patch pigtail 12x color kabeli SC SM ZK-9 OS2 Singlemode 9/125, dolžine 2m Model Digitus Pigtial SC SM Singlemode 12x kabel ZK-9 OS2 Komplet color pri..

Solarni kabel podaljšek 2xMC4 4mm 5M BR

26.84€ Brez DDV: 22.00€

..

Manufacturer

Kobel Koax RG6 Cu - 100m

27.15€ Brez DDV: 22.25€

RF Koaksialni kabel premera 7.0 mm, 75Ω osnovni inštalacijski kabel, izgube pri 860MHz ima 0.2dB Model RG6 CU - 100m Premer jedro/plašč - 1.0 / 7.0mm Impedanca 75Ω Kapacitivno..

Manufacturer

Digitus pigtail 12x ST MM OM4 2m

27.76€ Brez DDV: 22.75€

Digitus optični priključni patch pigtail 12x color kabeli ST MM OM4 Singlemode 50/125, dolžine 2m Model Digitus Pigtial ST MM Singlemode 12x kabel OM4 Komplet color priključni k..

Opton

Opton Patch OM4 LC-LC DX MM 10m

28.67€ Brez DDV: 23.50€

Kvaliteten optični patch cord kabel Opton OM4 2x LC MM Multimode DX, jedro vlakna 50/125um Duplex 3.0MM, dolžine 10m Model Opton Pacth OM4 LC-LC MMOptični konektor Duplex LC UPCMu..

Manufacturer

Digitus pigtail 12x LC MM OM2 2m

28.98€ Brez DDV: 23.75€

Digitus optični priključni patch pigtail 12x color kabeli LC MM OM2 Singlemode 50/125, dolžine 2m Model Digitus Pigtial LC MM Singlemode 12x kabel OM2 Komplet color priključni k..

Manufacturer

Digitus pigtail 12x ST SM ZK-9 2m

28.98€ Brez DDV: 23.75€

Digitus optični priključni patch pigtail 12x color kabeli ST SM ZK-9 OS2 Singlemode 9/125, dolžine 2m Model Digitus Pigtial ST SM Singlemode 12x kabel ZK-9 OS2 Komplet color pri..

Prikazujem 226 do 250 od 383 (16 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več