Kabli

Solarni eno žilen kabel 4mm2 Red

1.40€ Brez DDV: 1.15€

Visoko kvaliteten eno žilni solarni kabel Alu 4mm2 halogen dvojno izoliran, UV odporen, požarno odporen, negorljiva plast, rdeče barve, predvidena življenska doba do 20.letKabli za..

Euro UFTP patch eslim Cat6a 0.5m

1.53€ Brez DDV: 1.25€

Euro marsterlan extra slim 3mm UFTP Cat6a kabel siva barvo, primeren za povezovanje aktivnih in pasivnih elementov, omogoča prenos do 10Gbps LSZH..

Euro UFTP patch flex Cat6a 0.5m

1.53€ Brez DDV: 1.25€

Euro marsterlan ploščat fleksibilen patch UFTP Cat6a kabel siva barva, primeren za povezovanje aktivnih in pasivnih elementov, omogoča prenos do 10Gbps LSZH..

Manufacturer

Euro UTP patch 0.5m Cat6 Cu

1.53€ Brez DDV: 1.25€

Povezovalni UTP patch kabel 2x RJ45, dolžine 0.5m, kategorije Cat6 Cu, RoHS, siva barva, omrežje 1000Mbps Model Euro UTP 0.5 Categorija Cat 6, Cu 100% Omrežje 1000BaseT, 1000Bas..

Manufacturer

Euro UTP patch 3m Cat 5e

1.53€ Brez DDV: 1.25€

Povezovalni UTP patch kabel 2x RJ45, dolžine 3m, kategorije Cat 5e, siva barva Model Euro UTP Categorija Cat 5e Žile 24AWG Dolžina kabla 3m Plašč 5.0mm, PVC Konektor 2x RJ45..

Kabel SFTP patch 0.5m Cat6 Cu Gray

1.53€ Brez DDV: 1.25€

..

Manufacturer

Outdoor Optični kabel SM24 G652D

1.53€ Brez DDV: 1.25€

UltiMode Outdoor Optični kabel A-DQ B2Y SM 24x G.652.D, gel polnjen in aramidna preja, za zunanjo uporabo, vododporen, vlakno 250μm, LLDPE plašč Model OUT SM 24xG-652D Zunanji Si..

Manufacturer

Kabel Koax Outdoor PRO TriSet 11

1.63€ Brez DDV: 1.33€

RF Koaksialni kabel profi za zunanjo uporabo premera 10.1 mm, 75Ω profi inštalacijski kabel, izgube pri 860MHz ima 0.13dB Model TRISET PRO-11 Premer jedro/plašč - 1.63 / 10.1mm ..

Manufacturer

Solarni eno žilen kabel 6mm2 Black

1.65€ Brez DDV: 1.35€

Visoko kvaliteten eno žilni solarni kabel 6mm2 halogen dvojno izoliran, UV odporen, črne barve, požarno odporen, negorljiva plast, predvidena življenska doba do 20.let Model Solar..

Solarni eno žilen kabel 6mm2 Red

1.65€ Brez DDV: 1.35€

Visoko kvaliteten eno žilni solarni kabel 6mm2 halogen dvojno izoliran, UV odporen, požarno odporen, rdeče barve, negorljiva plast, predvidena življenska doba do 20.let Model Sola..

Manufacturer

Color UTP Comfort patch 3m Cu

1.83€ Brez DDV: 1.50€

Barcni Euro UTP Confort patch kabel 2x RJ45, dolžine 3m, kategorije Cat5E Cu, AVG24 RoHS, omrežje 1000Mbps, ob naročilu navedite barvo Model Euro Comfort Color UTP 3M Barve modra..

Euro UFTP patch eslim Cat6a 1m

2.14€ Brez DDV: 1.75€

Euro marsterlan extra slim 3mm UFTP Cat6a kabel siva barvo, primeren za povezovanje aktivnih in pasivnih elementov, omogoča prenos do 10Gbps LSZH..

Euro UFTP patch flex Cat6a 1m

2.14€ Brez DDV: 1.75€

Euro marsterlan ploščat fleksibilen patch UFTP Cat6a kabel siva barva, primeren za povezovanje aktivnih in pasivnih elementov, omogoča prenos do 10Gbps LSZH..

Manufacturer

Euro UTP patch 1m Cat6 Cu

2.14€ Brez DDV: 1.75€

Povezovalni UTP patch kabel 2x RJ45, dolžine 1m, kategorije Cat6 Cu, RoHS, siva barva, omrežje 1000Mbps Model Euro UTP 1M Categorija Cat 6, Cu 100% Omrežje 1000BaseT, 1000BaseTX..

Manufacturer

Kabel Koax RG213

2.14€ 2.26€ Brez DDV: 1.75€

-5%

RF Koaksialni kabel RG213 premera 10.3 mm, izgube pri 2400MHz ima 0.45dB/m Model RG213 Premer jedro/plašč - 7*0.75/10.3mm Impedanca 50Ω Izgube 1/2.4GHz - 25/45 dB Kapacitivno..

Kabel SFTP patch 1m Cat6 Cu Gray

2.14€ Brez DDV: 1.75€

..

Manufacturer

Outdoor Optični kabel MM24 OM2

2.29€ Brez DDV: 1.88€

UltiMode Outdoor Optični kabel A-DQ B2Y MM 24x OM2, gel polnjen in aramidna preja, za zunanjo uporabo, vododporen, vlakno 250μm, LLDPE plašč Model OUT MM OM2 24x Zunanji Single-M..

Manufacturer

Euro UTP patch 5m Cat 5e

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Povezovalni UTP patch kabel 2x RJ45, dolžine 5m, kategorije Cat 5e, siva barva Model Euro UTP Categorija Cat 5e Žile 24AWG Dolžina kabla 5m Plašč 5.0mm, PVC Konektor 2x RJ45..

Manufacturer

Kabel Koax Belden H500 PE

2.44€ 2.56€ Brez DDV: 2.00€

-5%

RF Koaksialni kabel H500 PE premera 9.8 mm, izgube pri 2400MHz ima 0.24dB/m Model Belden H500-PE Premer jedro/plašč - 2.5 / 9.8mm Impedanca 50Ω Izgube 1/2.4GHz - 14/24 dB Kap..

Manufacturer

Opton pigtail LC-PC 0.9 MM OM1 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/PC MM Multimode OM1, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-PC MM Multimode Simplex OM1 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail LC-PC 0.9 MM OM2 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/PC MM Multimode OM2, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-PC MM Multimode Simplex OM2 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail SC-PC 0.9 MM OM1 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček SC/PC MM Multimode OM1, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial SC-PC MM Multimode Simplex OM1 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail SC-PC 0.9 MM OM2 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček SC/PC MM Multimode OM2, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial SC-PC MM Multimode Simplex OM2 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail ST-PC 0.9 MM OM1 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček ST/PC MM Multimode OM1, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial ST-PC MM Multimode Simplex OM1 Navedena cena za en priključe..

Manufacturer

Opton pigtail ST-PC 0.9 MM OM2 1m

2.44€ Brez DDV: 2.00€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček ST/PC MM Multimode OM2, 0.9mm Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial ST-PC MM Multimode Simplex OM2 Navedena cena za en priključe..

Prikazujem 51 do 75 od 394 (16 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več