Kabli

Manufacturer

Opton Patch SC/APC SM-S 0.5m

3.66€ Brez DDV: 3.00€

Opton optični patch cord kabel SC/APC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 0.5m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch SC/UPC SM-S 0.5m

3.66€ Brez DDV: 3.00€

Opton optični patch cord kabel SC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 0.5m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Ultimode Patch SC/FC SM-S 1m

3.66€ Brez DDV: 3.00€

Ultimode SC/FC SM Singlemode PC-513S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth SC/FC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Opton Patch LC/UPC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Opton optični patch cord kabel 2x LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 1m Model Opton Pacth 2xLC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3m..

Manufacturer

Opton Patch SC/UPC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Opton optični patch cord kabel SC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 1m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Pigtail LC-UPC SM 1m Easy Strip

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček LC/UPC SM Singlemode Easy Strip, Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial LC-UPC SM Singlemode Simplex Easy Strip Navedena cena za ..

Manufacturer

Pigtail SC-UPC SM 1m Easy Strip

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Opton optični priključni patch pigtail kabelček SC/UPC SM Singlemode Easy Strip, Simplex dolžine 1m Model Opton Pigtial SC-UPC SM Singlemode Simplex Easy Strip Navedena cena za ..

Manufacturer

Ultimode Patch 2x FC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Ultimode FC/UPC SM Singlemode PC-533S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth 2xFC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Ultimode Patch 2x SC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Ultimode SC/UPC SM Singlemode PC-511S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth 2xSC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Manufacturer

Ultimode Patch SC/LC SM-S 1m

3.97€ Brez DDV: 3.25€

Ultimode SC/FC SM Singlemode PC-515S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth SC/LC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Euro UFTP patch eslim Cat6a 5m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Euro marsterlan extra slim 3mm UFTP Cat6a kabel siva barvo, primeren za povezovanje aktivnih in pasivnih elementov, omogoča prenos do 10Gbps LSZH..

Kabel SFTP patch 5m Cat6 Cu Gray

4.27€ Brez DDV: 3.50€

..

Manufacturer

Opton Patch LC/UPC SM-S 2m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Opton optični patch cord kabel LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 2m Model Opton Pacth LC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch SC-A/LC-U SM-S 2m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Opton optični patch cord kabel SC/APC na LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 2m Model Opton Pacth SC-A/LC-U SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kabl..

Manufacturer

Opton Patch SC/APC SM-S 1m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Opton optični patch cord kabel SC/APC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 1m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch SC/APC SM-S 2m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Opton optični patch cord kabel SC/APC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 2m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Ultimode Patch 2x LC SM-S 1m

4.27€ Brez DDV: 3.50€

Ultimode LC/UPC SM Singlemode PC-533S, jedro vlakna 9/125 Simplex G 652.D dolžine 1m Model Opton Pacth 2xLC SM Singlemode Simplex 9/125 Kablovje G.652.D..

Euro UFTP patch flex Cat6a 5m

4.58€ Brez DDV: 3.75€

Euro marsterlan ploščat fleksibilen patch UFTP Cat6a kabel siva barva, primeren za povezovanje aktivnih in pasivnih elementov, omogoča prenos do 10Gbps LSZH..

Manufacturer

Euro UTP patch 10m Cat 5e

4.58€ Brez DDV: 3.75€

Povezovalni UTP patch kabel 2x RJ45, dolžine 10m, kategorije Cat 5e, siva barva Model Euro UTP Categorija Cat 5e Žile 24AWG Dolžina kabla 10m Plašč 5.0mm, PVC Konektor 2x RJ..

Manufacturer

Euro UTP patch 5m Cat6 Cu

4.58€ Brez DDV: 3.75€

Povezovalni UTP patch kabel 2x RJ45, dolžine 5m, kategorije Cat6 Cu, RoHS, siva barva, omrežje 1000Mbps Model Euro UTP 5M Categorija Cat 6, Cu 100% Omrežje 1000BaseT, 1000BaseTX..

Manufacturer

Opton Patch LC/UPC SM-S 3m

4.58€ Brez DDV: 3.75€

Opton optični patch cord kabel LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 3m Model Opton Pacth LC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch SC-A/LC-U SM-S 3m

4.58€ Brez DDV: 3.75€

Opton optični patch cord kabel SC/APC na LC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 3m Model Opton Pacth SC-A/LC-U SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kabl..

Manufacturer

Opton Patch SC/APC SM-S 3m

4.58€ Brez DDV: 3.75€

Opton optični patch cord kabel 2x SC/APC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 3m Model Opton Pacth 2xSC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3m..

Manufacturer

Opton Patch SC/UPC SM-S 2m

4.58€ Brez DDV: 3.75€

Opton optični patch cord kabel SC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 2m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Manufacturer

Opton Patch SC/UPC SM-S 3m

4.58€ Brez DDV: 3.75€

Opton optični patch cord kabel SC/UPC SM Singlemode, jedro vlakna 9/125 Simplex 3.0mm, dolžine LSZH 3m Model Opton Pacth SC SM Singlemode Simplex 9/125 3mm Kablovje LSZH 3mm..

Prikazujem 101 do 125 od 394 (16 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več