Optični_končniki

Manufacturer

Opton adapt 2xSC/UPC SM Simplex

0.79€ Brez DDV: 0.65€

Optični adapter Opton 2x SC/UPC Singlemode Simplex Model OPTON 2x SC/UPC Singlemode Simplex SC/UPC..

Manufacturer

Opton adapt 2xSC/APC SM Simplex

0.92€ Brez DDV: 0.75€

Optični adapter Opton 2x SC/APC Singlemode Simplex Model OPTON 2x SC/APC Singlemode Simplex SC/APC..

Manufacturer

Opton adapt 2xSC/UPC MM Simplex

0.92€ Brez DDV: 0.75€

Optični adapter Opton 2x SC/UPC Multimode Simplex Model OPTON 2x SC/UPC Multimode Simplex SC/UPC..

Manufacturer

Ultimode 011S 2xSC MM Simplex

0.92€ Brez DDV: 0.75€

Optični adapter Ultimode 2x SC Multimode Simplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x SC MM Multimode Simplex SC Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

Opton adapt 2xLC/UPC SM Simplex

1.00€ Brez DDV: 0.82€

Optični adapter Opton 2x LC/UPC Multimode Simplex Model OPTON 2x LC/UPC Multimode Simplex LC/UPC..

Manufacturer

Ultimode 511S 2xSC SM Simplex

1.00€ Brez DDV: 0.82€

Optični adapter Ultimode 2x SC Singlemode Simplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x SC SM Singlemode Simplex SC Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

Ultimode 522S 2xSC/APC SM Simplex

1.00€ Brez DDV: 0.82€

Optični adapter Ultimode 2x SC/APC Singlemode 522S Simplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x 522S SM Singlemode Simplex SC/APC Plastik ohišje, keramični vl..

Manufacturer

Opton adapt 2xSC/UPC SM Duplex

1.10€ Brez DDV: 0.90€

Optični adapter Opton 2x SC/UPC Singlemode Duplex Model OPTON 2x SC/UPC Singlemode Duplex SC/UPC..

Manufacturer

BRex optic konektor ST MM

1.22€ Brez DDV: 1.00€

Optični konektor ST Multimode Simplex, barvno označeni uvodnici za TX-RX, izgube 0.1dB, konektor nikel z keramičnim vtičem Model BREX ST MM Single ST konektor..

Manufacturer

Opton adapt 2xLC/APC SM Simplex

1.22€ Brez DDV: 1.00€

Optični adapter Opton 2x LC/APC Singlemode Simplex Model OPTON 2x LC/APC Singlemode Simplex LC/APC..

Manufacturer

Opton adapt 2xLC/UPC MM Duplex

1.22€ Brez DDV: 1.00€

Optični adapter Opton 2x LC/UPC Multimode Duplex Model OPTON 2x LC/UPC Multimode Duplex LC/UPC..

Manufacturer

Opton adapt 2xLC/UPC SM Duplex

1.22€ Brez DDV: 1.00€

Optični adapter Opton 2x LC/UPC Singlemode Duplex Model OPTON 2x LC/UPC Singlemode Duplex LC/UPC..

Manufacturer

Opton adapt 2xSC/APC SM Duplex

1.22€ Brez DDV: 1.00€

Optični adapter Opton 2x SC/APC Singlemode Duplex Model OPTON 2x SC/APC Singlemode Duplex SC/APC..

Manufacturer

Opton adapt 2xSC/UPC MM Duplex

1.22€ Brez DDV: 1.00€

Optični adapter Opton 2x SC/UPC Multimode Duplex Model OPTON 2x SC/UPC Multimode Duplex SC/UPC..

Manufacturer

Opton adapt 2xLC/APC SM Duplex

1.30€ Brez DDV: 1.07€

Optični adapter Opton 2x LC/APC Singlemode Duplex Model OPTON 2x LC/APC Singlemode Duplex LC/APC..

Manufacturer

Digitus optic konektor ST MM

1.53€ Brez DDV: 1.25€

Optični konektor ST Multimode Simplex, kovinsko posrebreno ohišje, izgube 0.4dB, keramičnim vtičem, primeren za stiskanje Model Digit ST MM Posrebreno kovinsko ohišje Izgube spo..

Manufacturer

Opton adapt CC 2xSC/APC SM-S

1.53€ Brez DDV: 1.25€

Optični adapter Opton 2x SC/APC Singlemode Simplex, izboljšanje kvalitete keramike z cyrkonijevim oksidom 0.2dBi Model OPTON CC 2x SC/UPC Singlemode Simpplex SC/APC Cyrkonij oks..

Manufacturer

Ultimode 011D 2xSC MM Duplex

1.53€ Brez DDV: 1.25€

Optični adapter Ultimode 2x SC Multimode Dupplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x SC MM Multimode Dupplex SC Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

Ultimode 013S FCxSC MM Simplex

1.53€ Brez DDV: 1.25€

Optični adapter Ultimode FC/SC Multimode Simplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM FC/SC MM Multimode Simplex FC/SC Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

Ultimode 511D 2xSC SM Duplex

1.53€ Brez DDV: 1.25€

Optični adapter Ultimode 2x SC Singlemode Duplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x SC SM Singlemode Duplex Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

Ultimode 533S 2xFC SM Simplex

1.53€ Brez DDV: 1.25€

Optični adapter Ultimode 2x FC Singlemode Simplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x FC SM Singlemode Simplex Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

Ultimode 522D 2xSC/APC SM Duplex

1.83€ Brez DDV: 1.50€

Optični adapter Ultimode 2x SC/APC Singlemode Duplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x SC/APC SM Singlemode Duplex Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

Ultimode 544S2 2xFC/APC SM Simplex

2.00€ Brez DDV: 1.64€

Optični adapter Ultimode 2x FC/APC Singlemode Simplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x FC/APC SM Singlemode Simplex Plastik ohišje, keramični vložek..

Manufacturer

Opton adapt CC 2xSC/APC SM-D

2.14€ Brez DDV: 1.75€

Optični adapter Opton 2x SC/APC Singlemode Duplex, izboljšanje kvalitete keramike z cyrkonijevim oksidom 0.2dBi Model OPTON CC 2x SC/UPC Singlemode Duplex SC/APC Cyrkonij oksid ..

Manufacturer

Ultimode 544S 2xFC/APC SM Simplex

2.14€ Brez DDV: 1.75€

Optični adapter Ultimode 2x FC/APC Singlemode Simplex, plastično keramična kombinacija, izgube IL Model UM 2x FC/APC SM Singlemode Simplex Plastik ohišje, keramični vložek..

Prikazujem 1 do 25 od 44 (2 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več