Strojna Oprema

Manufacturer

Opton SFP DF31-40D LC SM 40km

45.14€ Brez DDV: 37.00€

Opton optični modul SFP F31-L40D LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 40km Single Mode optično povezavo z DDM Model OPT SFP DF31-L40D LC ..

Manufacturer

KIT PowerLine LAN Adapt PA-4010

45.75€ 48.19€ Brez DDV: 37.50€

-5%

PowerLine Ethernet TP Link PA-4010 KIT HomePlug AV do 500Mbps, LAN omrežje preko 230V napeljave Model POWLINE TL-PA4010 KIT Več info o izdelku KLIK KIT vsebuje 2* TL-PA4010 Hom..

MaxLink SFP S+ 3327-10 WDS SM 10km 10G

45.75€ Brez DDV: 37.50€

Optika Oblika:SFP + Za tip kabla:Enojni način Hitrost prenosa:10 Gbps Valovna dolžina - Tx / Rx [nm]:1330/1270 Razdalja [km]:10. Vrsta prenosa:WDM Konektorji in vmesniki..

Manufacturer

Mikrotik Micro RBoard mAP-2nD

45.75€ 48.80€ Brez DDV: 37.50€

-6%

Mikrotik RouterBoard mAP-2nD, Level 4, CPU Atheros AR9531 64MB SDRAM, 2x LAN, PoE 3af/3at, poraba do 2W, power 22dBm, podpora AP, klient in bridge, 11.b/g/n Model mAP-2nD + Lev4 ..

Manufacturer

WiFi Mikrotik mPCI Card R52n

45.75€ Brez DDV: 37.50€

WiFi Mikrotik mPCI kartica R52n, Atheros čip AR9220 multi mode 11.a /b /g /a /n, podpora 2x2 MIMO, dva ufl priključka Model MIK_R52n - Low Power Atheros AR9220 11.a/b/g/a/n 300M..

Manufacturer

WiFi Router TP Link 3G MR3040

46.36€ Brez DDV: 38.00€

WiFi osnovni mobilni 3G/4G router TP Link TL-MR3040 11.b/g/n 150Mbps z podporu USB HSDPA/UMTS modemov Model Atheros TL-MR3040 MIMO Več info o izdelku KLIK..

Manufacturer

WiFi Router Zalip 3G CDM531AM

46.36€ 57.95€ Brez DDV: 38.00€

-20%

WiFi majhen 3G router Zalip CDM531AM z podporu USB HSDPA/UMTS modemov, WiFi 11.b/g/n, vrata USB WAN in 1xLAN Model Zalip CDM531AM USB vrata za 3G/3.5G modeme USB WAN-1xLAN 10/10..

Fanvil IP Telefon X1P PoE

46.67€ Brez DDV: 38.25€

Fanvil X1 / X1P je začetni, cenovno učinkovit profesionalni namizni IP telefon. Skupaj z osnovnimi funkcijami, vključno z dvema linijama, konferenčno funkcijo s tremi stranmi, enos..

Manufacturer

Mikrotik RouterBoard SXTsq Lite2

46.97€ 50.02€ Brez DDV: 38.50€

-6%

Mikrotik CPE RouterBoard SXTsq2nD Lite2 11.b/g/n 2x2 MIMO 10dBi Level 3, ugodna enota visokih hitrosti do 300Mbps, Atheros QCA9533 650MHz, 64MB RAM, 1x LAN PoE, outdoor client, bri..

Manufacturer

WiFi Mikrotik mPCI Card R52HN

46.97€ Brez DDV: 38.50€

WiFi Mikrotik mPCI kartica R52HN HiPower, Atheros čip AR9220 multi mode 11.b/g/a/n, podpora 2x2 MIMO, dva mmcx priključka Model MIK_R52HN Atheros AR9220 HP 11.b/g/a/n 300Mbps 1..

Mikrotik

MikroTik RBOARD Feed LDF5 5GHz L3

47.58€ Brez DDV: 39.00€

Priključki in vmesniki Hitrost LAN:  (1) 10/100 Mb / s Strojna oprema RAM [MB]:  64 CPE:  AR9344 CPU frekvenca [MHz]:  600 Jedra procesorja:..

Mikrotik

MikroTik RBOARD Feed RBLDF-2nD ROS L3

48.19€ Brez DDV: 39.50€

Priključki in vmesniki Hitrost LAN:  (1) 10/100 Mb / s Strojna oprema RAM [MB]:  64 CPE:  IPQ-4018 CPU frekvenca [MHz]:  650 Jedra procesorj..

TP Link

TP-Link stropni AP EAP115 MIMO

48.19€ 51.85€ Brez DDV: 39.50€

-7%

Izdelajte in upravljajte razširljivo omrežje Wi-Fi za vaše podjetje z rešitvijo poslovnega razreda Auranet, prilagojeno za upravljanje moči več sto TP-LINK EAP-ov po dostopnih cena..

MaxLink

MaxLink 40G QSFP+ SR4 100m 850nm MPO-12 MM

48.80€ Brez DDV: 40.00€

ML-QSFPSR4 je 40Gbps QSFP + modul z 850nm valovno dolžino, MPO priključkom in največjim dosegom 550m za večmodna vlakna. Modul podpira spremljanje, znano tudi kot funkcija DDM. Mo..

MaxLink Switch PSAT5 4xPoE 3af/at 60W

48.80€ 54.29€ Brez DDV: 40.00€

-10%

Omrežno PoE MaxLink stikalo PSAT5 4x PoE in 5x LAN, standard 802.3af 48V ali 3at 24V, RJ45 10/100Mbps in napajanje na port do 15W vsi porti do 60W do 250m kabla, za napajanje omrež..

MaxLink

MaxLink Switch PSAT6-4P PoE AT/AF 65W

48.80€ 54.90€ Brez DDV: 40.00€

-11%

Omrežno PoE MaxLink stikalo PSAT6 4x PoE in 5x LAN, avto zaznavanje sistema 3at/3af 24/48V, RJ45 10/100Mbps in napajanje na port do 30W vsi porti do 65W, za napajanje omrežne oprem..

Manufacturer

MikroTik Outdoor CPE Groove 2Hn 2.4G

48.80€ Brez DDV: 40.00€

Mikrotik Outdoor CPE Groove 2Hn 2.4GHz - Level 3, CPU Atheros AR7241 32MB DDR SDRAM, 1x1 MIMO, LAN z PoE podporo DC 9-30V, N Male antenski konektor Model Groove 2Hn+Lev3 VEč podr..

Manufacturer

Mikrotik RouterBoard RB951Ui 2nD hAP

48.80€ 52.46€ Brez DDV: 40.00€

-7%

Mikrotik RouterBoard 951Ui-2nD, Level 4, CPU Atheros QCA9531 64MB DDR SDRAM, 5x LAN, Power 160mW, podpora AP, klient in bridge, Standard 11.b/g/n 2x2 MIMO Model RB951Ui-2nD+Lev4 ..

Sledilnik Moto Tracker GPS GSM

48.80€ Brez DDV: 40.00€

Univerzalen Plug and Play Vodotesen Moto tracker ST901, ki se lahko montira na odprtem mestu vozila. Traker GPS/GSM je namenjen širši sledenja motornih vozil, kjer je dobrodošl..

Manufacturer

Ubnt mFi mPower WiFi vtičnica

48.80€ Brez DDV: 40.00€

Ubiquiti omrežni WiFi vmesnik za kontrolo mFi, vtičnica 230V standard EUMFI managment sistem stroj-to-Machine proizvajalec iz Ubiquiti Networks, Inc business jet naprave MFI, je mo..

Manufacturer

Mikrotik mPCI Card R2SHPn 2.4G

49.11€ Brez DDV: 40.25€

WiFi Mikrotik mPCI kartica R2SHPn Super HiPower, Atheros čip AR9223 mode 11.b/g/n, podpora MIMO, mmcx priključek Model MIK_mPCI R2SHPn VEč informacij izdelka KLIK Frekvenčno del..

Manufacturer

Mikrotik mPCI Card R5SHPn 5G

49.11€ Brez DDV: 40.25€

WiFi Mikrotik mPCI kartica R2SHPn Super HiPower, Atheros čip AR9220 mode 11.a/n, podpora MIMO, mmcx priključek Model MIK_mPCI R5SHPn VEč informacij izdelka KLIK Frekvenčno delov..

Mikrotik

Mikrotik RBoard RBwsAP-5Hac2nD Lite

49.41€ Brez DDV: 40.50€

Mikrotik Dual RouterBoard RBwsAP-5Hac2nD, wsAP Lite ac, Level 4, CPU Atheros QCA9531 16MB SDRAM, LAN, PoE 3af/3at,  power 22dBm/23dBm antena, podpora AP, klient in bridge, 11.a/ac/..

Manufacturer

Mikrotik RouterBoard RB711-2Hn L3

49.41€ Brez DDV: 40.50€

Mikrotik RouterBoard 711 2Hn - Level 3, klient, CPU Atheros AR7241 32MB DDR SDRAM, 1x LAN, nima dodatnih slotov, Standard 11.b/g/n Model RB711-2Hn+Lev3 CPU Atheros AR7241 400MHz ..

Manufacturer

Omrežni Switch TP Link TL-SF1016

49.41€ Brez DDV: 40.50€

Omrežno TP Link stikalo 16. portov RJ45 10/100Mbps, kovinsko ohišje 19" stikalo moženo kot namizno ali rack Model SW 19" TL-SF1016 16x RJ45 CSMA/CD  10/100Mbps IEEE802.3 10Base..

Prikazujem 176 do 200 od 739 (30 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več