Strojna Oprema

Manufacturer

TP Link SFP SM311LM MMF 550m

49.72€ Brez DDV: 40.75€

TP Link optični modul SFP SM311LM LC dual, GBIC pretvornik z valovno dolžino TX/RX 850nm, prenosna razdalja do 550m MultiMode za TP Link Switches Model ULTI SFP-011M MM LC MultiM..

Manufacturer

Opton SFP WDM31-SC SM 40km 1.25G DDM

50.02€ Brez DDV: 41.00€

Opton optični modul SFP WDM31-SC single DDM, 22dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310/1550nm, prenosna razdalja do 40km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM..

Manufacturer

Opton SFP WDM55-SC SM 40km 1.25G DDM

50.02€ Brez DDV: 41.00€

Opton optični modul SFP WDM31-SC single DDM, 22dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1550/1310nm, prenosna razdalja do 40km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM..

KIT PowerLine LAN Adapt PA-4010P

50.63€ 52.46€ Brez DDV: 41.50€

-3%

TL-PA4010PKIT spremeni vaše obstoječe električno omrežje v internetno omrežje visoke hitrosti brez dodatnega ožičenja ali vrtanja . Ni potrebe po konfiguraciji, samo priključite ad..

Manufacturer

TP-Link Router AC C60 867+450M

50.63€ Brez DDV: 41.50€

Wireless AC usmerjevalnik TP Link Archer AC C60 2.4G 450Mb, 5G - 867Mb, WAN-LAN 10/100Mb, bazna postaja za hišno uporabo, podpora AC standardi 11.a/b/g/n/ac Konektorji in vm..

MaxLink

MaxLink 40G DAC kable QSFP+ 4xSFP+ 2m

51.24€ Brez DDV: 42.00€

Ta kabel omogoča povezavo naprave z vrati QSFP + s hitrostjo 40 Gbps na 4 druge s pristanišči SFP +, ki omogočajo samo 10 Gbps hitrosti prenosa. Kabel je dolg 2 metra.Optika Obl..

Mikrotik

MikroTik DAC kabel SFP/SFP+ S+AO0005 5m

51.24€ Brez DDV: 42.00€

Mikrtoik DAC kabel 5m SFP+ 10Gbps Active Optics kabel za neposredno pritrditev. To je zelo stroškovno učinkovit način za povezavo dveh naprav SFP / SFP + za zelo kratke razdalje, z..

Manufacturer

Mikrotik RouterBoard RB711-2HnD L3

51.24€ Brez DDV: 42.00€

Mikrotik RouterBoard 711 2HnD - Level 3, CPU Atheros AR7241 32MB DDR SDRAM, 1x LAN, nima dodatnih slotov, AP in klient, Standard 11.b/g/n Model RB711-2HnD+Lev3 Več info izdelka K..

Mikrotik

WiFi Mikrotik mPCIe R11e-5HPacD

51.24€ Brez DDV: 42.00€

Osnovna WiFi Mikrotik mPCIe kartica R11e 5HPacD, Atheros čip QCA9882 dual mode 11.a/n/ac, dva mmcx priključka za platformo RB9x2, RB800 Model MIK_R11e 5HPacD Atheros QCA9882 11.a..

WiFi USB Adapter Alfa AWUSO36ACH

51.24€ Brez DDV: 42.00€

Wireless Multi Band USB 3.0 adapter Dual AC Alfa AWUSO36ACH AC1200 11acbgn standard 2.4G up 300Mbps in 5G up 867MbpsZnačilnosti: 2x visokozmogljiva dvopasovna 5 dBi anten Visok..

TP Link

Optični pretvornik TP Link M200CM

51.85€ Brez DDV: 42.50€

Multimode optični pretvornik proizvajalca TP Link M200CM optika 1x do 0.5km, 1x RJ45 10/100/1000Mbps in vlakno Tx - Rx Model TP Link M200CM Multimode 1000Mbps - 0.5km 0.5 (50/1..

Manufacturer

WiFi AP TP Link WA901ND MIMO

51.85€ Brez DDV: 42.50€

Wireless AP dostopna točka TP Link WA901ND, več namenska wlan točka z podporo MIMO, NAT, QoS in PoE napajanjem Model Atheros TL-WA901ND Brezžična podpora 300Mb (802.11b/g/n) Mo..

Manufacturer

MaxLink Switch PSAF5 4xPoE 3af 60W

52.46€ Brez DDV: 43.00€

Omrežno PoE MaxLink stikalo PSAF5 4x PoE in 5x LAN, standard 802.3af 48V, RJ45 10/100Mbps in napajanje na port do 15W vsi porti do 60W, za napajanje omrežne opreme in ip kamer Mod..

Manufacturer

Mikrotik RouterBoard RB711-5Hn L3

52.46€ Brez DDV: 43.00€

Mikrotik RouterBoard 711 5Hn - Level 3, klient, CPU Atheros AR7241 32MB DDR SDRAM, 1x LAN, nima dodatnih slotov, Standard 11.a/n Model RB711-5Hn+Lev3 CPU Atheros AR7240 400MHz S..

Opton

Opton DAC kabel QSFP+ 40G 5M

52.46€ Brez DDV: 43.00€

Opton DAC povezovalni kabel za neposredno pritrditev QSFP+, dolžine 5m, gre za bakreni Cu bridge kabel, zaključen z moduli QSFP+. Je odlična rešitev za povezovanje naprav KO omari ..

Manufacturer

Ubnt mFi senzor gibanja strop

52.46€ Brez DDV: 43.00€

Ubiquiti omrežno senzor aktivacija za gibanje mFi, oprema za stropno montažo, aktivacija ob gibanjuMFI managment sistem stroj-to-Machine proizvajalec iz Ubiquiti Networks, Inc busi..

TP Link

TP-Link Deco E4 Smart Home Mesh Wi-Fi

52.77€ 56.12€ Brez DDV: 43.25€

-6%

Deco E4 je najlažji način, da zagotovite močan Wi-Fi signal v vseh kotičkih vašega doma, do površine 4000 kvadratnih metrov. Brezžična povezljivost in dodatna Ethernetna nadomestna..

Mikrotik

Mikrotik RouterBoard RB260GS SFP

53.07€ Brez DDV: 43.50€

Mikrotik Mini Giga Stikalo 5.PORT RB 260GS z SFP slotom, CPU Taifatech TF47 NAT, 5x GLAN z PoE podporo Model RB260GS SFP CPU Taifatech TF47 50MHz 5x 10/1000 Mbps Auto-MDI/X Pod..

Manufacturer

MaxLink Switch PSAF5AC 4xPoE 60W

53.38€ Brez DDV: 43.75€

Omrežno PoE MaxLink stikalo PSAF5 4x PoE in 5x LAN, standard 802.3af 48V, RJ45 10/100Mbps in napajanje na port do 15W vsi porti do 60W, za napajanje omrežne opreme in ip kamer, ac ..

Manufacturer

Ubnt AirGateWay Pro Mini Dual Router

53.38€ Brez DDV: 43.75€

Wireless poe usmerjevalnik Ubiquiti AirGateWay PRO CPU Mips-74Kc 560MHz, Hi-Power 2.4/5G 23/21dBm, podpora draft N standardi 11b/g/n, Power PoE IN/OUT DC 15-24V Model Ubiquiti POW..

Opton

Opton DAC kabel QSFP28 100 Gbps 1m

54.29€ Brez DDV: 44.50€

Optonov QSFP28 kabel je za neposredno pritrditev naprav dolg je 1m. To je bakreni kabel z vložki QSFP28 na obeh straneh z največjo zmogljivostjo 100 Gb /s. Kot nalašč za povezovanj..

Fanvil slušalke HT202 Stereo

54.90€ Brez DDV: 45.00€

Fanvil HT201 & HT202 je slušalka, ki je namenjena pisarniškemu delavcu, SOHO ali osebju klicnega centra. Skupaj s tehnologijo za odpravljanje hrupa in širokopasovnim zvokom zagotav..

Manufacturer

Mikrotik Out RBoard RBwAP2nD L4

54.90€ 57.95€ Brez DDV: 45.00€

-5%

Mikrotik RouterBoard WAP2nD, Level 4, CPU Atheros QCA9533 64MB SDRAM, LAN, PoE 3af/3at, poraba do 4W, power 19dBm + 2dB antena, podpora AP, klient in bridge, 11.b/g/n Model RBwAP2..

Manufacturer

MikroTik Outdoor CPE/AP Groove A-5Hn 5G

54.90€ Brez DDV: 45.00€

Mikrotik Outdoor CPE/AP Groove A-5Hn 5GHz - Level 4, CPU Atheros AR7241 64MB DDR SDRAM, 1x1 MIMO, LAN z PoE podporo DC 9-30V, N Male antenski konektor Model Groove A5Hn+Lev4 CPU ..

Manufacturer

Mikrotik RouterBoard RB711-5HnD L3

54.90€ Brez DDV: 45.00€

Mikrotik RouterBoard 711 5HnD - Level 3, CPU Atheros AR7241 32MB DDR SDRAM, 1x LAN, nima dodatnih slotov, klient, Standard 11.a/n in 2x2 MIMO Model RB711-5HnD+Lev3 CPU Atheros AR..

Prikazujem 201 do 225 od 739 (30 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več