Strojna Oprema

Manufacturer

WiFi USB Adapter TP Link TL-WN722N

13.42€ Brez DDV: 11.00€

Osnovni wireless USB adapter TP Link WN722N z možnostjo priklopa zunanje antene, standard 11.b/g/n do 150Mbps Model Atheros TL-WN722N Podpora 54Mb (11.b/g) 150Mb (11.n) Chipset ..

Manufacturer

UBNT mrežna prenap. zaščita ETH-SP

14.34€ Brez DDV: 11.75€

Prenapetostna omrežna UBNT zaščita naprav ETH-SP Surge Protector z prehodi 2x RJ45, ščiti naprave pred napetostnimi sunki v inštalaciji in izniči potencialne razlike Model UBNT-SP..

Manufacturer

WiFi USB Adapter TP Link TL-WN422G

14.34€ Brez DDV: 11.75€

Osnovni wireless USB adapter TP Link WN422G z možnostjo priklopa zunanje antene, standard 11.b/g Model TL-WN422G Brezžična podpora 54Mb (802.11b/g) Chipset ZyDAS ZD1211B Montaž..

Manufacturer

Opton SFP DF85-LC MM 500m 1.25G

14.64€ Brez DDV: 12.00€

Opton optični modul SFP F85-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 850nm, prenosna razdalja do 500m MultiMode optično povezavo Model OPT SFP DF85-LC 1.25G MultiMode pr..

Manufacturer

Mrežna PCI TP Link TG3269 1000M

15.25€ Brez DDV: 12.50€

Omrežna Gigabit PCI kartica proizvajalca TP Link TF3269 10/100/1000Mbps Model TL-TG3269 RJ45 mrežna 10/100/1000Mbps Link/Activity/FullDuplex, Napajanje 4W Realtek 8169 32-bit 3..

Manufacturer

Napajalni PoE usmernik DC 48V / 0.5A

15.25€ Brez DDV: 12.50€

Standardni napajalni usmernik z vgrajenim PoE adapterjem DC 48V / 0.5A za PoE podprto omrežno opremo ali nadzorne kamere Model USM_48-PoE Vhod 100-230V Izhodna moč do 24W Napet..

Manufacturer

Omrežna zaščita HSK Air Protect RJ45

15.86€ Brez DDV: 13.00€

Prenapetostna omrežna LAN zaščita naprav HSK Data Air Protector z prehodi RJ45 in ozemljitvenim vodomAxon Air Protector je namenjen za prenapetostno zaščito naprav, priključenih na..

Manufacturer

Omrežna zaščita HSK PoE Protect RJ45

15.86€ Brez DDV: 13.00€

Prenapetostna omrežna LAN zaščita naprav HSK PoE Net Protector z prehodi RJ45 in ozemljitvenim vodomAxon PoE Net Protector je namenjen za prenapetostno zaščito naprav, priključenih..

Manufacturer

Omrežna zaščita NetProtect RJ45

15.86€ Brez DDV: 13.00€

Prenapetostna omrežna LAN zaščita zahtevnejših in pomembnejših naprav NetProtector z prehodi RJ45 in ozemljitvenim vodom največja impulzna moč: 1500W največja im..

Manufacturer

Opton SFP DF31-LC MM 2km 1.25G

15.86€ Brez DDV: 13.00€

Opton optični modul SFP F31-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 2km MultiMode optično povezavo Model OPT SFP DF31-LC MM 1.25G MultiMode..

Manufacturer

Opton SFP WDM31-LC SM 3km 1.25G

16.47€ Brez DDV: 13.50€

Opton optični modul SFP WDM31-LC single, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310/1550nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM31-LC..

Manufacturer

Opton SFP WDM55-LC SM 3km 1.25G

16.47€ Brez DDV: 13.50€

Opton optični modul SFP WDM55-LC single, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1550/1310nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM31-LC..

Manufacturer

Opton SFP DF31-LC SM 20km 1.25G

16.78€ Brez DDV: 13.75€

Opton optični modul SFP F31-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 20km Single Mode optično povezavo Model OPT SFP DF31-LC 1.25G SingleMod..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 0.2M

17.08€ Brez DDV: 14.00€

MaxLink DAC pasivni optični kabel 10G SFP/SFP+ za hitro in ugodno premostitev povezove omrežnih stikal in usmerjevalnikov 1G ali 10Gbps brez potrebe po modulih SFP / SFP + ali drug..

Manufacturer

Opton SFP DF85-LC MM 500m DDM

17.08€ Brez DDV: 14.00€

Opton optični modul SFP F85-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 850nm, prenosna razdalja do 500m MultiMode optično povezavo podpora DDM Model OPT SFP DF85-LC 1.25G D..

Manufacturer

Opton SFP WDM31-SC SM 3km 1.25G

17.08€ Brez DDV: 14.00€

Opton optični modul SFP WDM31-SC single, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310/1550nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM31-SC..

Manufacturer

Opton SFP WDM55-SC SM 3km 1.25G

17.08€ Brez DDV: 14.00€

Opton optični modul SFP WDM55-SC single, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1550/1310nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM31-SC..

MaxLink

MaxLink SFP S-85D MM 550m 1.25G

17.69€ Brez DDV: 14.50€

MaxLink 1.25 g SFP optični modul MM 850nm 20 km, 2x LC duplex konektor, DDM kompatibilnost z opremo CiscoML-S85D-05 je 1,25 g SFP modul z valovna dolžina 850nm, 2 LC priključki za ..

Manufacturer

WiFi PCI Adapter TP Link TL-WN551G

17.69€ Brez DDV: 14.50€

Osnovni wireless PCI adapter TP Link WN551G eXtended Range z možnostjo priklopa zunanje antene, standard 11.b/g Model Atheros TL-WN551G Brezžična podpora 54Mb (802.11b/g) Montaž..

MaxLink

MaxLink SFP/SFP+ patch 10G DDM 0.5M

18.91€ Brez DDV: 15.50€

MaxLink DAC pasivni optični kabel 10G SFP/SFP+ za hitro in ugodno premostitev povezove omrežnih stikal in usmerjevalnikov 1G ali 10Gbps brez potrebe po modulih SFP / SFP + ali drug..

Manufacturer

Opton SFP DF31-LC MM 2km DDM

18.91€ Brez DDV: 15.50€

Opton optični modul SFP F31-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 2km MultiMode optično povezavo z DDM Model OPT SFP DF31-LC MM 1.25G DDM ..

Manufacturer

Opton SFP DF31-LC SM 20km DDM

18.91€ Brez DDV: 15.50€

Opton optični modul SFP F31-LC dual, 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310nm, prenosna razdalja do 20km Single Mode optično povezavo z DDM Model OPT SFP DF31-LC 1.25G DDM ..

Manufacturer

Opton SFP WDM31-LC SM 3km 1.25G DDM

18.91€ Brez DDV: 15.50€

Opton optični modul SFP WDM31-LC single DDM, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310/1550nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM3..

Manufacturer

Opton SFP WDM55-LC SM 3km 1.25G DDM

18.91€ Brez DDV: 15.50€

Opton optični modul SFP WDM55-LC single DDM, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1550/1310nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM3..

Manufacturer

Opton SFP WDM31-SC SM 3km 1.25G DDM

19.22€ Brez DDV: 15.75€

Opton optični modul SFP WDM31-SC single DDM, 10dB 1.25G pretvornik z valovno dolžino TX/RX 1310/1550nm, prenosna razdalja do 3km SingleMode WDM optično povezavo Model OPT SFP WDM3..

Prikazujem 26 do 50 od 739 (30 strani)
Ponudba storitev

V naši dejavnosti se ne ukvarjamo le z marketingom maloprodaje, veleprodaje oz. dobave posebne opreme po naročilu, ampak vam nudimo tudi tehnično svetovanje, pomoč pri izbiri artikla in izvedbo montaže ter namestitev vse opreme z konfiguracijo, ki jo lahko kupite v spletni trgovini. Tako vam z praktičnimi izkušnjami pomagamo glede izbire opreme, vam pomagamo pri izdelavi projekta ter nudimo celotno realizacijo izvedbe montaže, inštalacij in konfiguracije celotnih sistemov. Storitve delimo na različne načine...

Izvedi več